Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Luxusní a chytré kuchyňské spotřebiče Concept jsou pro každého

Luxusní vzhled nové kuchyně za rozumnou cenu si teď může dopřát takřka kdokoli. Spotřebiče nové designové linie značky Concept od české společnosti stejného jména vás nadchnou praktičností, důrazem na detail i moderními tvary s čistými, horizontálními liniemi. Celý kuchyňský prostor elegantně spojí do jednoho harmonického celku.

Výrobky Concept firma neustále inovuje

Všechny tři linie zvané Concept Sinfonia, Concept Black a Concept White, umožňují designovou souhru velkých a malých kuchyňských spotřebičů. Šnekový lis na ovoce a zeleninu, rychlovarná konvice s termoregulací či smoothie mixér v příslušné barvě a provedení teď k jednotlivým kuchyním padnou jako ulité. Díky tomu jsou koncepčně sjednocené, bez rušivých prvků a příprava pokrmů v nich se stává skutečnou lahůdkou. Nabídka vzhledově vyladěných produktů malé kuchyňské techniky Concept se navíc bude nadále rozšiřovat.

Concept Sinfonia

Pozadu v inovacích nezůstávají ani velké spotřebiče. Nová digestoř umí regulovat svůj výkon podle množství pachu v místnosti, v takřka nehlučné myčce nádobí rychle oschne díky režimu turbosušení. Jediným dotykem lze ovládat novou sérii varných desek a individuálním ovládáním se pyšní i nová vestavná multifunkční trouba s nenáročnou údržbou.

Spotřebiče Concept Sinfonia, Black a White se představují

Základním prvkem designové řady Concept Sinfonia je nadčasový a mimořádně oblíbený nerez v luxusním provedení, decentně kombinovaný s černým proužkem. Jednotlivé typy nerezu a barvy displejů u spotřebičů krásně ladí, nezapomíná se na žádný detail a všechny lze dobře kombinovat pro optimální využití kuchyňského prostoru. Velkou výhodou je variabilita jejich umístění moderně ve vodorovné linii vedle sebe nebo tradičně vertikálně nad sebe.

Concept Black a Concept White

Designová linie Concept Black zaujme elegantním černým sklem, které její vzhled povyšuje na novou úroveň. Designová linie Concept White s důrazem na bílé sklo naproti tomu působí svěže, vzdušně a všechny detaily tvoří harmonický celek. Doplníte-li obě linie o malé spotřebiče stejné řady, bude vaše kuchyně perfektně vyladěná.

Concept, kvalita každým coulem

Designové linie značky Concept povyšují každou kuchyň na vizuálně zajímavý a funkční komplex a se spotřebiči Concept máte zároveň i jistotu vysoké technické kvality. Centrální servis zajišťuje rychlé řešení jakýchkoliv problémů, které se během používání výrobků mohou objevit.

Značka Concept na Alza.cz
P-DC1-WEB28