Larrin
We can deliver Larrin products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 18
LARRIN For rust and limescale classic 500 ml
59,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Limescale Remover - Removes rust, limescale, calcium and soap deposits - 118 Kč/1 l
LARRIN WC Block Mountain fresh 2×50 g
59,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 30 Kč/1 pc(s)
LARRIN Koralan machine carpet cleaning 500 ml
59,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Carpet shampoo concentrated product for carpets and upholstery with reduced foaming, revives the colours of cleaned textiles - 118 Kč/1 l
Larrin rust and limescale cleaner with spray, 500 ml
Great price
80,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Limescale Remover Removes limescale rust and soap scum - 160 Kč/1 l
LARRIN For rust and limescale pine 500 ml
Great price
68,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Limescale Remover - extra strong liquid cleaner with an intense pine scent - 136 Kč/1 l
LARRIN Koralan R for carpets and upholstery 500 ml
Great price
70,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Carpet shampoo dry foam for cleaning carpets and upholstery, revives the colours of cleaned textiles, prevents re-soiling - 140 Kč/1 l
LARRIN WC Pissoir deo (tube ) citrus 900 g
Great price
319,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Urinal Freshener - with disinfecting effect, 35 pc(s) in the package - 9.11 Kč/1 pc(s)
LARRIN NANO bathroom cleaner spray 500 ml
72,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bathroom Cleaner using nanotechnology, creates a protective film after the first application - 144 Kč/1 l
LARRIN Rust and limescale Orange spray 500 ml
68,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Limescale Remover - removes the cut, water stone, calcareous and soapy deposits, creates a special film to prevent further deposits of dirt, with a lingering scent of orange, with...
LARRIN NANO toilet cleaner 750 ml
63,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - fresh fragrance, chlorine-free, disinfectant, descaling, volume 750 ml - 84 Kč/1 l
LARRIN NANO kitchen cleaner spray 500 ml
72,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Cleaner using nanotechnology, removes grease from all surfaces and washable surfaces in the kitchen
LARRIN WC Pissoir deo (tube) ocean 900 g
Great price
319,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Urinal Freshener - with disinfecting effect, 35 pc(s) in the package - 9.11 Kč/1 pc(s)
LARRIN anti-mould extra spray 500 ml
Great price
80,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mould Remover is designed to remove mould and disinfect all washable surfaces (plastic laminate enamel ceramic glass etc, )
LARRIN bathroom cleaner spray 500 ml
Great price
74,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bathroom Cleaner removes dirt including limescale stains - 148 Kč/1 l
LARRIN WC Pissoir deo (tube) strawberry 900 g
309,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Urinal Freshener - with disinfecting effect, 35 pc(s) in the package - 8.83 Kč/1 pc(s)
LARRIN WC Pissoir deo (tube) pine 900 g
259,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Urinal Freshener - with disinfecting effect, 35 pc(s) in the package - 7.40 Kč/1 pc(s)