Lifefood
We can deliver Lifefood products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 21
Lifefood BIO Lifebar Oat Snack Protein Chocolate
39,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flapjack , nutritional value 433 kcal per 100g - 975 Kč/1 kg
Lifefood BIO Lifebar Oat Snack Dark Chocolate Hazelnut 40 g
Discounted -7 %
36,-
39,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flapjack , bar weight 40g, nutritional value 465 kcal per 100g - 900 Kč/1 kg
Lifefood BIO Lifebar Oat Snack Protein Salted Caramel
39,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flapjack , nutritional value 425 kcal per 100g - 975 Kč/1 kg
Lifefood BIO Lifebar Oat Snack protein with hazelnuts
39,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flapjack , nutritional value 463 kcal per 100g - 975 Kč/1 kg
Lifefood BIO Lifebar Oat Snack banana
39,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flapjack , nutritional value 476 kcal per 100g - 975 Kč/1 kg
Lifefood BIO Lifebar Oat Snack coconut
36,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flapjack , nutritional value 511 kcal per 100g - 900 Kč/1 kg
Lifefood BIO Lifebar Oat Snack fruit
39,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flapjack , nutritional value 437 kcal per 100g - 975 Kč/1 kg
Lifefood BIO Lifebar Oat Snack 40g with chocolate chips
39,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flapjack , bar weight 40g, nutritional value 484 kcal per 100g - 975 Kč/1 kg
Lifefood BIO Lifebar Oat Snack 6 x 40g with chocolate chips
189,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flapjack , nutritional value 483 kcal per 100g - 32 Kč/pcs - from 788 Kč/1 kg
Lifefood BIO Lifebar Oat Snack 6 x 40g lemon
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flapjack , nutritional value 473 kcal per 100g - 32 Kč/pcs - from 788 Kč/1 kg
Lifefood Raw protein BIO, 450g, cocoa
Great price
734,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Protein -, cocoa flavour - 41 Kč/portion - from 1,631 Kč/1 kg
Lifefood BIO Lifebar Oat Snack 6 x 40g brownie
189,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Flapjack , nutritional value 465 kcal per 100g - 32 Kč/pcs - from 788 Kč/1 kg
Lifefood Raw protein BIO, 450g, fruity
Great price
734,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Protein -, fruit mix flavour - 41 Kč/portion - from 1,631 Kč/1 kg
LIFEFOOD LIFEBAR fig bar RAW BIO 40 g
Great price
36,-
Save 2.10
In stock > 50 pcs at the supplier's
Raw Bar , nutritional value 399 kcal per 100g - 900 Kč/1 kg
LIFEFOOD LIFEBAR chocolate bar RAW BIO 40 g
36,-
In stock > 50 pcs at the supplier's
Raw Bar , nutritional value 416 kcal per 100g - 900 Kč/1 kg
LIFEFOOD LIFEBAR Brazilian bar BIO 40 g
36,-
In stock > 50 pcs at the supplier's
Raw Bar , nutritional value 431 kcal per 100g - 900 Kč/1 kg
LIFEFOOD LIFEBAR pistachio bar with chia RAW BIO 40 g
39,-
In stock > 50 pcs at the supplier's
Raw Bar , nutritional value 411 kcal per 100g - 975 Kč/1 kg
LIFEFOOD LIFEBAR bar with guarana and Brazil nuts BIO 40 g
Great price
39,-
Save 2.10
In stock > 50 pcs at the supplier's
Raw Bar , nutritional value 414 kcal per 100g - 975 Kč/1 kg
LIFEFOOD LIFEBAR acai bar with banana RAW BIO 40 g
39,-
In stock > 50 pcs at the supplier's
Raw Bar , nutritional value 380 kcal per 100g - 975 Kč/1 kg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Alza