Alza Days - LIMO BAR Syrups
Save with discount codes
- The offer is valid from October 5, 2026, until October 26, 2026. Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 18
MONIN Pumpkin spiced syrup 0,7 l
309,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup The best-selling professional syrups with a tradition of production since 1912. A trendy syrup with the perfect balance between the invigorating flavour of ripe pumpkin, bold...
MONIN Caramel 0,7 l
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup The best-selling professional syrups with a tradition of production since 1912, The distinctive and characteristic taste of caramel sugar, Caramel is simply caramelized sugar...
MONIN Vanilla 0,7l
309,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup The best-selling professional syrups with a tradition of production since 1912, The strong aroma of vanilla powder with elements of almond and the long-lasting taste of...
MONIN Gingerbread 0,7l
309,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup professional syrups with a tradition of production since 1912, The distinctive and characteristic taste of caramel sugar, Caramel is simply caramelized sugar traditionally...
MONIN Salted caramel 0,7l
309,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup The best-selling professional syrups with a tradition of production since 1912, Intense caramel aroma with a slightly salted taste - 441 Kč/1 l
MONIN Hazelnut 0,7l
309,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup The best-selling professional syrups with a tradition of production since 1912, Fresh hazelnut flavour with a slight hint of almond - 441 Kč/1 l
MONIN Pistachio 0,7l
289,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - for flavouring milkshakes, dessert drinks, coffee and chocolate - 413 Kč/1 l
MONIN Cinnamon roll 0,7 l
309,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - 441 Kč/1 l
MONIN Marlenka® 0,7 l
309,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - its flavour combines honey, delicate caramel and light nutty notes, which stand out perfectly in lattes, cappuccinos and sweeter coffee specialities, 700 ml - 441 Kč/1 l
GymBeam Zero Chocolate Syrup 320 ml
119,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - calorie-free, sweet - 372 Kč/1 l
GymBeam Zero Salted Caramel Syrup 350 ml
119,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - calorie-free, sweet - 340 Kč/1 l
GymBeam Zero Syrup Cookies & Cream 320 ml
119,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - calorie-free, sweet - 372 Kč/1 l
Emco Super chicory syrup 350g
from
114,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - from 369 Kč/1 l
GymBeam Zero Strawberry Syrup 320 ml
119,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - calorie-free, sweet - 372 Kč/1 l
GymBeam Zero Pancake Syrup 320 ml
119,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - calorie-free, sweet - 372 Kč/1 l
GymBeam Chicory Syrup 250 ml
119,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - liquid, less calorific - 476 Kč/1 l
MONIN UBE Concentrate 0.7L
309,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - UBE concentrate, purple yam, mildly sweet flavour, creamy notes, vanilla, nuts, caramel, baked dessert, distinctive purple colour, for milk drinks, for iced drinks, for...
GymBeam Zero Syrup Vanilla 350 ml
119,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - calorie-free, sweet - 340 Kč/1 l