Obnovit stránku

Logitech MX Master

-12%
Akční cena
2 299 Kč
2 029 Kč
1 677 Kč bez DPH

Logitech MX Master

Logitech logo

Nová úroveň produktivity

MX MASTER

Bezdrátová duální myš Logitech MX Master

Získejte plnou kontrolu

Špičková myš MX Master společnosti Logitech uspokojí požadavky opravdu náročných uživatelů. Díky softwaru Logitech Options můžete všechna tlačítka i akce přizpůsobit přesně svým potřebám. S nastavením úloh a úkolů pro jednotlivá tlačítka myši vám pomůže detailní příručka. Díky přiloženému snímači Logitech Unifying budete moci ovládat až tři zařízení současně pomocí jediné myši a jednoduše mezi nimi přepínat pouhým stisknutím tlačítka. Myš MX Master je optimalizována pro Windows i pro MAC. Je navržena tak, aby vám při práci zajistila maximální pohodlí, zvýšila vaši rychlost a efektivitu. Logitech MX Master je doplněna pokročilými funkcemi, samozřejmostí je přesné a snadné ovládání. Výhodou této duální myši je možnost připojení přes přijímač Logitech Unifying, nebo také prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth. 

Vyladěná do detailů

Bezdrátová duální myš Logitech MX Master nabízí řadu vychytávek, díky kterým boduje oproti konkurenci. Můžete s ní regulovat rychlost a citlivost posunu, obracet směr posouvání, přepínat aplikace, procházet obsahem s kartami, opakovat gesta vyvolaná dotykem nebo přibližovat a oddalovat náhled. Myš si poradí také s regulací hlasitosti a snadno přes ni nastavíte jas obrazovky. Pokud vlastníte zařízení se systémem Mac, můžete také přejíždět mezi aplikacemi v režimu celé obrazovky a zobrazovat upozornění. Windows 8 zase umožňuje přepínat mezi aplikacemi v režimu celé obrazovky.

Bezdrátová duální myš Logitech MX Master

Rolování do stran

Kromě klasického posouvání stránek shora dolů a naopak můžete vyzkoušet také horizontální posun. Stačí jednoduše roztočit palcem druhé kolečko myši MX Master a už posouváte aktuálně otevřenou stránku ze strany na stranu. Toto kolečko je strategicky umístěné na levé straně myši, kde k němu palec vaší pravé ruky bude mít nejlepší přístup. Abyste využili potenciál kolečka skutečně naplno, prozkoumejte software Logitech Options. Pomocí kolečka pak můžete stránky otáčet, měnit přiřazení tlačítek a využít mnoho dalších funkcí.

Bezdrátová duální myš Logitech MX Master
Bezdrátová duální myš Logitech MX Master

Neuvěřitelně rychlé dobíjení

Stačí pouhé 4 minuty nabíjení a získáte dostatek energie pro používání myši Logitech MX Master na celý den. Při nabití na maximum pak myš vydrží až 40 dní.*
Samozřejmostí je indikátor, který vás upozorní na téměř vybitou baterii. Pro nabíjení je potřeba pouze propojit myš s počítačem prostřednictvím mikro USB kabelu. MX Master můžete bez problému používat i během nabíjení.
*Vychází z průměrného používání 6 hodin denně v kanceláři. Životnost baterie se může lišit v závislosti na uživateli a podmínkách používání.

Anatomický tvar pro dokonalé pohodlí

Logitech představuje technologii budoucnosti — ruční tvarování myši MX Master. Forma využitá k výrobě této myši byla vytvořena podle otisku skutečné ruky. Díky tomu vám křivky myši perfektně padnou do dlaně a práce vám půjde nesrovnatelně lépe od ruky. Tvar myši je doveden prakticky k dokonalosti a přináší ergonomii na zcela nové úrovni. Umístění tlačítek a ovládacích prvků bylo pečlivě navrženo tak, aby bylo ovládání maximálně snadné a pohodlné.

Bezdrátová duální myš Logitech MX Master
Bezdrátová duální myš Logitech MX Master

Technologie snímání Darkfield

Senzor myši Logitech MX Master dokáže perfektně snímat pohyb téměř na každém povrchu, včetně lesklých materiálů, jakými je například sklo. Optické i běžné laserové myši využívají nepravidelností povrchu pro snímání směru a rychlosti pohybů myši. Kvůli tomu si příliš neumí poradit s lesklými povrchy. Logitech ovšem představuje technologii Darkfield Laser Tracking, která zaznamenává i ty nejdrobnější detaily a vytváří tak mikro-mapu povrchu. Díky tomu bude myš MX Master vždy vysoce přesná, i když s ní budete přejíždět třeba po skle.

Adaptace rychlosti rolování

Moderní myš MX Master disponuje rolovacím kolečkem s adaptací rychlosti. Díky němu už nebudete mít žádný problém s prohlížením dlouhých dokumentů. Kolečko automaticky mění rychlost z prohlížení po jednotlivém snímku až po ultra rychlé scrollování, které vás během chvilky přesune až na konec dokumentu.

Bezdrátová duální myš Logitech MX Master
4,7
hodnotilo 40 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Připojení

Připojení Bezdrátová
Rozhraní Bluetooth, USB, Radiofrekvenční

Použití

Určení Kancelářská
Provedení Vhodná pro praváky

Senzor

Citlivost 1 600 DPI
Technologie Laserová

Rozměry a hmotnost

Šířka 8,57 cm
Výška 4,84 cm
Hloubka 12,6 cm
Hmotnost 145 g

Tlačítka a kolečko

Kolečko S naklápěním do stran

Vlastnosti a funkce

Speciální funkce a vlastnosti Dvě kolečka
Podsvícení Bez podsvícení

Barva myši

Barva Černá

Napájení

Typ napájení Akumulátor
Kód:  MG125e10
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  910-005213
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB2