• Autor: Alexandra Vaníková
Rozsáhlejší leak informuje o nových hrdinech i mapách.
zdroj: NetEase Games
Hrdinská free to play střílečka Marvel Rivals se ve světě těší obrovské popularitě. Už v prvních třech dnech od vydání se do ní pustilo úctyhodných 10 milionů hráčů, a během dvou týdnů se jejich počet navýšil na neuvěřitelných 20 milionů. Pokud i vy patříte do fanouškovské základny Marvel Rivals, určitě vás zajímá, kteří hrdinové, mapy a módy budou do hry přidány v nejbližších měsících.
Vývojáři zatím o obsahu následujících sezón mlčí, leaker s přezdívkou X0XLEAK však nově informuje, že kromě Valkýry máme očekávat příchod Deadpoola, Emmy Frost, Hit-Monkey, Angely, Captain Marvel, Pheonix/Jean Grey, MODOKa. V odpovědi na svůj původní příspěvek následně X0XLEAK zveřejnil seznam dalších team-upů, tedy speciálních schopností, které odemknete kombinací abilit specifických dvojic hrdinů. Do Marvel Rivals také údajně míří trojice nových mapek – Krakoa, Arakko a New York.
Oficiální reklama na Marvel Rivals již dříve odhalila, že dalšími přidanými hrdiny budou i Lidská pochodeň (na platformě X se již objevila i údajná grafika s jeho schopnostmi) a Věc z Fantastické čtyřky, pozorným fanouškům neunikla ani podobizna Pana Fantastického z téhož komiksu. V květnu 2024 pak byly dataminery v souborech uzavřeného alfa testu hry objeveny zmínky i o poslední člence Fantastické čtyřky – Invisible Woman/Susan Storm. Seznam uniklých hrdinů zahrnuje také Ultrona a Bladea, upozorňujeme však, že podobné zprávy je momentálně třeba brát s rezervou.
• Zdroj: x.com
Mohlo by vás zajímat