Obnovit stránku

Masážní pistole Trigger Point Impact zlepší vaše fyzické výkony

Aktualizováno

Potřebujte po sportovní aktivitě pravidelnou masáž? Dopřejte svým svalům úlevu pomocí perkusní masáže s pistolí Trigger Point Impact. Jak se taková masážní pomůcka používá? A je pravda, že vám ušetří hromadu času i peněz?

Masážní pistole Trigger Point Impact – OBSAH

  1. Představujeme Trigger Point Impact Percussion Massage Gun
  2. Klíčové výhody používání masážní pistole Trigger Point Impact
  3. Jak funguje terapie perkusní pistolí?
  4. Co všechno nabízí značka Trigger Point?

Představujeme Trigger Point Impact Percussion Massage Gun

Jednou z posledních novinek od značky Trigger Point je speciální masážní pistole Trigger Point Impact Percussion Massage Gun. Svým pojetím je naprosto ideální pro cílené zvýšení průtoku krve v unavené svalové tkáni. Bolí vás například po těžkém tréninku stehna? V tom případě se pohodlně usaďte, zapněte masážní pistoli a po pár minutách používání pocítíte úlevu od bolesti a tuhosti svalů. Ideální po těžkém tréninku, ale i po mnohahodinovém sezení v kanceláři na stresujících poradách.

Impact Percussion Massage Gun samozřejmě funguje na baterie, takže se nemusíte obávat překážející kabeláže. Baterie přitom vydrží zhruba 2 hodiny provozu, což je rezerva na mnoho cílených masáží. Pistole je vybavena čtveřicí rychlostních stupňů (2 100 – 2 400 – 2 900 – 3 300 ot/min), což vám dává dostatek prostoru stupňovat masáž v nejvíce postiženém místě.

Masážní pistole Trigger Point Impact Percussion Massage Gu
Masážní pistole Trigger Point Impact Percussion Massage Gun se zaměří přímo na postižené místo.

Klíčové výhody používání masážní pistole Trigger Point Impact

Pokud jste nikdy nepracovali s jakoukoli masážní pistolí, mrkněte se na výčet plusových funkcí, které dostanou vaše tělo zpátky do kondice.

  • Zajistí rychlou pomoc od ztuhlých bolestivých svalů.
  • Účinný pomocník pro vrcholové i rekreační sportovce.
  • Je vysoce efektivní u pacientů, kteří se zotavují ze zranění.
  • Použitím masážní pistole dochází ke zlepšení krevního oběhu a ke zvýšení rozsahu pohybu.

Dodejme, že masážní pistole používající perkusní terapii jsou velkou novinkou na trhu a v posledních letech prošel tento segment mimořádným technologickým rozvojem.

Jak funguje terapie perkusní pistolí?

Pokud aktivně sportujete na vysoké úrovni, vaše tělo se bez správné regenerace jednoduše neobejde. Jasně, můžete chodit několikrát za týden na masáže, ale brzy zjistíte, že finanční a časová náročnost je mimořádně vysoká.

A právě v ten okamžik vám přijde vhod perkusní pistole, která využívá rychlých koncentrovaných tlakových rázů k ošetření svalů, vazů, úponů a šlach.

Typicky pracuje s rychlými a silnými nárazy, aby působila na tělo hlubokou masáží. Díky přímému a především selektivnímu tlaku uvolní hluboké svalové napětí. Během pár minut používání tak vyřeší problémy hluboko ve tkáni. Masážní pistole se tím ukazuje jako velmi výhodná. Zejména pro sportovce, kterým se cílenou masáží výrazně zkrátí doba potřebná k regeneraci.

Masážní pistole; Trigger Point Impact Percussion Massage Gu
Používání masážní pistole Trigger Point Impact Percussion Massage Gun je snadné. Po zapnutí jen jednoduše navolíte počet otáček.

Masážní pistole se kromě vynikající pohyblivosti vyznačuje také mimořádně jednoduchým používáním pouze pomocí jedné ruky. To znamená, že masáž lze na většině partií těla provádět bez pomoci další osoby, což opět výrazně zvyšuje použitelnost. A v neposlední řadě se masážní pistole stále více používá také v oboru chiropraktických nebo alternativních lékařů. Mimořádně dobré účinky má i při fyzioterapii, která je nutná například po úrazech všech typů.

Co všechno nabízí značka Trigger Point?

Trigger Point je úzkou celosvětovou špičkou mezi terapeutickými produkty k osobní péči a vzdělávání. Tato americká společnost byla založena v roce 2002 a už od samotného počátku se zaměřuje na zkvalitnění a efektivitu pohybu či sportovního výkonu nebo podporu regenerace.

Produkty značky Trigger Point zařazuje do své výbavy stále více profesionálních klubů. Namátkou jmenujme FC Baník Ostrava, HC Litvínov nebo Mountfield Hradec Králové. Široké využití mají regenerační pomůcky i v rámci České fotbalové asociace.

i V AlzaMagazínu pro vás máme i další články:

S masážní pistolí Trigger Point Impact Percussion Massage Gun dodáte svým unaveným svalům rychlou a cílenou regeneraci. Díky tomu budete kvalitněji trénovat a dosáhnete svých cílů. Tak vzhůru do toho.

P-DC1-WEB04