Alza Benefit slevy - Acne Gels, Emulsions & Concentrates
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 97
URIAGE Xémose Moisturizing Lipstick 4 g
Amazing Deal
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, regenerating, active ingredients: shea butter, hyaluronic acid and vitamin C
URIAGE Hysác Cleansing Gel 150 ml
Great price
369,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - unisex, suitable for mixed and oily skins - 246 Kč/100 ml
ACNEUP Acne Gel 30 ml
Amazing Deal
199,-
Save 20,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Gel -, dermo, night, with a volume of 30ml, suitable for unisex, for sensitive, oily and mixed skin type(s) - 663 Kč/100 ml
URIAGE Xémose Cleansing Soothing Oil 500 ml
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Oil suitable for these skin types: sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature, effect: moisturising, soothing and cleansing, moisturises and contributes to the...
URIAGE Bariederm Cica Daily Serum 30 ml
639,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 2,130 Kč/100 ml
URIAGE Eau Thermale Glow Up Water Essence 100 ml
Great price
489,-
Save 110,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Essence - washing means, moisturising and brightening, meant for the following skin type(s): oily, normal, mixed, dry and mature
URIAGE Bariederm Cica Daily Gel-Cream 40 ml
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Gel - moisturising, brightening and regenerating, dermo, with a volume of 40ml, suitable for unisex, for sensitive, normal and dry skin type(s) - 1,498 Kč/100 ml
ACNEUP Cleanser 250 ml
Amazing Deal
179,-
Save 20,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Emulsion - baby, for the sensitive, greasy, problematic and combination skin, dermo, volume 250 ml - 72 Kč/100 ml
URIAGE Eau Thermale Water Eye Contour Cream 15 ml
359,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 2,393 Kč/100 ml
URIAGE Bébé 1st Cleansing Cream 1000 ml
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Cream - dermo, daily and night, with a volume of 1000ml, for sensitive skin type(s) - 60 Kč/100 ml
URIAGE Hyséac Purifying Mask Peel Off 50 ml
Great price
379,-
Save 80,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - peeling, cleansing, meant for the following skin type(s): oily - 758 Kč/100 ml
URIAGE Thermal Micellar Water Normal to Dry Skin 250 ml
Amazing Deal
289,-
Save 80,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Micellar Water - for normal skin, removes make-up and cleanses - 116 Kč/100 ml
URIAGE Cleansing Cream 200 ml
Great price
319,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Cream - dermo, daily and night, with a volume of 200ml, for sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature skin type(s) - 160 Kč/100 ml
URIAGE Hyséac Purifying Oil 100 ml
Amazing Deal
319,-
Save 100,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Oil suitable for these skin types: oily and mixed, effect: matte and cleansing, moisturises and contributes to the healthy appearance of the skin
URIAGE Hyséac Cleansing Cream 150 ml
359,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Cream - dermo, daily and night, with a volume of 150ml, suitable for unisex, for sensitive, oily and mixed skin type(s) - 239 Kč/100 ml
URIAGE Thermal Micella Water Sensitive Skin 250 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Micellar Water -, removes make-up and cleanses - 108 Kč/100 ml
URIAGE Eau Thermal Spray 150 ml
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Lotion for cleansing or final cleansing of the face, ideal for skin type: sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature - 159 Kč/100 ml
AVEENO Soothing toner with oats 200 ml
Amazing Deal
269,-
Save 30,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for sensitive, normal and dry skin types - 135 Kč/100 ml
URIAGE Hyseac New Skin Serum Anti-Blemish Booster 30 ml
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,663 Kč/100 ml
URIAGE Eau Thermale Water Jelly 40 ml
379,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Gel - moisturising, dermo, daily and night, with a volume of 40ml, for oily, normal, mixed, dry and mature skin type(s) - 948 Kč/100 ml
URIAGE Hyséac Exfoliating Mask 100 ml
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Scrub - for oily and combination skin, brightening and cleansing, volume 100 ml - 249 Kč/100 ml
URIAGE Hyseac SOS Drying Gel 15 ml
359,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Gel - moisturising and soothing, dermo, daily, with a volume of 15ml - 2,393 Kč/100 ml
NUXE Reve de Miel Honey Lip Care 10 ml
419,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing,
NUXE Creme Prodigieuse Boost Multi-Correction Eye Balm Gel 15 ml
719,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Gel - - 4,793 Kč/100 ml