Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Vyzkoušeli jsme pro vás: svíčka AIRWICK Essential Oil Infusion DECO Lesní plody

Mé dosavadní zkušenosti se svíčkami jsou omezeny na situace, kdy vypadl proud, proto možnost otestovat vonnou svíčku AIRWICK Essential Oil infusion DECO Lesní plody pro mě byla opravdu novou a zajímavou zkušeností. Stanu se milovníkem vonných svíček?

Jak mě okouzlila svíčka AIRWICK Essential Oil Infusion DECO Lesní plody?

Obal svíčky je sympaticky jednoduchý a snadno tak zapadne do každého interiéru. Jedná se o sklenici z matného skla, která dává vyniknout fialové barvě svíčky i mihotavému světlu plamene. Limitovaná edice vůně lesních plodů připomíná teplé léto, klidný voňavý les a dovolenou, na kterou se těším celý rok.

Hned večer jsem se proto pustila do testování a potvrzuji, že svíčka dokáže neuvěřitelně provonět celý byt. Pro sladkou atmosféru u vás doma stačí mít svíčku zapálenou několik hodin. Svíčka AIRWICK vydrží hořet až 26 hodin a sladkou vůni si tak můžete užít hned několik dlouhých zimních večerů. A pokud by navíc náhodou vypadl proud, budete připraveni! Tato svíčka u nás doma rozhodně nebyla naposledy, těším se vyzkoušení i dalších vůní z řady Essential Oil Infusion.

 
Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB23