Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: svíčka AIRWICK Essential Oil Infusion Červené jablko a svařené víno

Hledáte způsob, jak si v zimních měsících navodit příjemnou domácí atmosféru, která vám pomůže relaxovat po náročném dni v práci či ve škole? Mně zaručeně pomáhá oblíbený film a šálek dobrého čaje se skořicovou a jablečnou příchutí, jehož aroma mám neodmyslitelně spojené s adventem, Vánocemi a zimními měsíci. 

Čím mě svíčka AIRWICK Essential Oil Infusion Červené jablko a svařené víno okouzlila

Když se na trhu objevila aromatická svíčka AIRWICK Essential Oil Infusion Červené jablko a svařené víno slibující zajímavou vůni, neváhala jsem ani minutu a zakoupila ji. Nikdy dříve jsem svíčky od AIRWICK nezkoušela, tak jsem byla upřímně zvědavá. Hned na úvod mě zaujala jemná vůně jablka a skořice, která ve srovnání s ostatními aromatickými svíčkami nebyla nijak vtíravá a silná. Design svíčky je velmi jednoduchý – barva tmavě oranžová a sklenička matná, jednoduchého tvaru a bez svrchního víčka. AIRWICK Essential Oil Infusion Červené jablko a svařené víno tedy snadno zapadne do každé domácnosti, ať už na stůl do obývacího pokoje, kde příjemně provoní celou místnost, nebo do chodby, kde naopak pohltí nepříjemné pachy. 

Jak je to s výdrží svíčky AIRWICK Essential Oil Infusion Červené jablko a svařené víno

U této aromatické svíčky mě překvapila relativně dlouhá výdrž. Svíčku jsem zapalovala pravidelně každý den na cca 3 hodiny po dobu dvou týdnů. Svíčku AIRWICK Essential Oil Infusion Červené jablko a svařené víno mohu vřele doporučit každému, komu už nevoní těžké vanilkové vůně a zároveň hledá příjemnou hřejivou vůni.

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB13