Apple Purees Hami
Apple Purees Hami – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 5
Hami fruit snack 100% Apple kiwi acerola 4×100 g
80,-
200 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 8 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, 4 pc(s) in the package - 19.98 Kč/pcs - from 200 Kč/1 kg
Hami Fruit Snack Apple and Plum 3×400 g
289,-
241 Kč/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, 12 pc(s) in the package - 24 Kč/pcs - from 241 Kč/1 kg
Hami fruit snack Apple and banana 3×400 g
289,-
241 Kč/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, 12 pc(s) in the package - 24 Kč/pcs - from 241 Kč/1 kg
Hami fruit starter Apple kiwi acerola 3×400 g
289,-
241 Kč/kg
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 8 months, no added sugar, 12 pc(s) in the package - 24 Kč/pcs - from 241 Kč/1 kg
Hami fruit snack Apple mango with coconut milk 3× 380 g
319,-
280 Kč/kg
In stock 1 pcs
Baby Food - fruit, for babies from 6 months, no added sugar, lactose free, 12 pc(s) in the package - 27 Kč/pcs - from 280 Kč/1 kg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Jablkové príkrmy