Alza Benefit slevy - BB Creams
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 9
GARNIER BB Cream Miracle Skin Perfector Classic 5in1 Medium 50 ml
Amazing Deal
179,-
358 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
BB Cream , with the effect of moisturising, brightening and evens skin tone - 358 Kč/100 ml
NIVEA Essentials BB Cream 5in1 Light 50 ml
199,-
398 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
BB Cream - enriched with minerals and provitamin B-5, lighter shade, recommended age: 16+ - 398 Kč/100 ml
NIVEA Essentials BB Cream 5in1 Medium 50 ml
199,-
398 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
BB Cream - enriched with minerals and provitamin B-5, darker shade, recommended age: 16+ - 398 Kč/100 ml
HEIMISH Moringa Ceramide BB Cream SPF30/PA++ 25N Medium 30 g
Amazing Deal
269,-
Save 216,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
BB Cream suitable for these skin types: sensitive and dry, designed for the age of 20+, with the effect of hydrating, soothing, regenerating, spf factor and smoothing
PURITO Wonder Releaf Centella BB Cushion 13 Neutral Ivory 15 g
Great price
629,-
Save 33,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
BB Cream suitable for these skin types: sensitive, oily, normal, problematic, mixed, dry and mature, with the effect of moisturising, brightening, spf factor and evens skin tone
JUVENA Delining Tinted Fluid Bronze 50 ml
2,539,-
5,078 Kč/100 ml
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
BB Cream suitable for these skin types: sensitive, normal, dry and mature, for all ages, with the effect of moisturising, regenerating and lifting - 5,078 Kč/100 ml
PATYKA Perfecting Tinted Cream -Golden Perfecting Brightening Tinted Cream Dark 40 ml
960,-
2,400 Kč/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
BB Cream - 2,400 Kč/100 ml
GOSH BB Stick 002 Sand 9g
490,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
BB Cream
GOSH BB Stick 006 Warm Beige 9g
490,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
BB Cream