Obnovit stránku

Tekuté náhradní kojenecké mléko BEBA COMFORT HM-O pro zdraví dětí a komfort maminek

Článek

Aktualizováno

Každá maminka jistě zažila situaci, při níž se hladové miminko nemohlo dočkat svého náhradního kojeneckého mlíčka. Ať už při pozdějším návratu z procházky nebo v nočních hodinách, čekat na vychladnutí převařené vody při přípravě kojenecké výživy někdy trvá celou věčnost, což vám vaše ratolest dává hlasitě najevo. Řešení nyní přináší značka BEBA, která přichází na trh s novinkou, která zde doposud chyběla. Hotové náhradní kojenecké mléko v tekuté formě BEBA COMFORT HM-O je připravené k okamžitému podání a přináší tak pohodlné a praktické řešení maminkám i dětem.

BEBA COMFORT HM-O

Tekuté náhradní kojenecké mléko BEBA COMFORT HM-O pro zdraví dětí a komfort maminek – OBSAH

  1. Seznamte se s BEBA COMFORT HM-O
  2. Složení BEBA COMFORT HM-O
  3. Cestováni i výlety bez spěchu
  4. Klidné hlídání
  5. Ideální náhradní výživa kdykoliv při ruce

Seznamte se s BEBA COMFORT HM-O

Pokud patříte k maminkám, které svému děťátku dopřávají náhradní kojenecké mléko BEBA COMFORT HM-O v práškové formě, pak vám jeho upravenou verzi v tekutém provedení nemusíme příliš představovat. Jde totiž o téměř identické náhradní kojenecké mléko s tím rozdílem, že mléko v tekuté formě postrádá probiotickou složku, kterou nelze přidat z důvodu sterilizace formou UHT. Stejně jako jeho klasickou práškovou variantu, také tu tekutou, kterou koupíte ve třech variantách podle věku vašeho dítěte. Výživu není třeba nikterak upravovat ani ředit a podávat ji můžete jak ve studené, tak v teplé formě. Stačí ji pouze přelít do lahvičky a vložit do elektrické ohřívačky nebo ji přihřát ve vodní lázni.

Složení BEBA COMFORT HM-O

Tekutá náhradní mléčná kojenecká výživa BEBA COMFORT HM-O byla vyvinuta podle vzoru mateřského mléka a naleznete v ní řadu prospěšných látek pro zdravý růst a vývoj vašeho miminka. Mezi nejdůležitější patří:

  • Oligosacharidy 2´FL – se strukturou identickou oligosacharidům mateřského mléka
  • Vitamíny A, C, D – podílí se na normálním fungování imunitního systému*
  • OPTIPRO® – speciální proces k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku

i

*Minerální látky železo, zinek a vitamíny A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému. Obsah v souladu s požadavky příslušné legislativy.

Cestování i výlety bez spěchu

Rádi se svým malým parťákem podnikáte různé výlety? Ať už se chystáte do přírody, na hory nebo je před vámi dlouhá cesta k moři, nezapomeňte se sebou přibalit náhradní tekuté mlíčko BEBA COMFORT HM-O. Uvidíte, že vaše cestování díky němu dostane zcela nový rozměr. Odpadne vám nutnost řešit převáření vody na přípravu kojeneckého mléka nebo si ji chystat předem a nosit stále v termosce při sobě. Již hotové mlíčko můžete malému hladovci podat kdykoliv a dál si společně užívat vaše cestovatelské zážitky.

BEBA COMFORT HM-O
S tekutým náhradním kojeneckým mlékem BEBA COMFORT HM-O můžete cestovat i výletovat bez omezení.

Klidné hlídání

Dopřejte také babičkám, tetičkám či kamarádkám, ať se potěší s vaším děťátkem, a vy si mezitím udělejte chvilku sama pro sebe nebo si vyřiďte potřebné záležitost. I v tomto případě se vám bude hodit tekuté náhradní mléko BEBA COMFORT HM-O, které bez nutnosti dalších příprav může miminku kdokoliv podat. Odpadne vám složité vysvětlování, jak mlíčko připravit, a také se nemusíte stresovat, pokud se na svých pochůzkách neplánovaně zdržíte.

BEBA COMFORT HM-O
Usnadněte babičkám hlídání a přibalte jim tekuté náhradní kojenecké mléko BEBA COMFORT HM-O.

Ideální náhradní výživa kdykoliv při ruce

Na tekutou náhradní mléčnou výživu se můžete spolehnout i v domácím prostředí. Pokud potřebujete dovařit večeři, dokončit úklid nebo nachystat pohoštění pro očekávanou návštěvu, je třeba využít každou minutku. Příprava kojeneckého mléka vás ubírá o drahocenný čas, a tak není nic jednoduššího, než sáhnout po krabičce tekutého mléka BEBA COMFORT HM-O, nakrmit hladové miminko a nerušeně pokračovat v rozdělané činnosti. Stejně tak využijete tohoto praktického pomocníka při návštěvách nebo při dalších aktivitách s miminkem, jako jsou různé pohybové kroužky, kojenecké plavání nebo při návštěvě hracího koutku.

BEBA COMFORT HM-O
Mít při ruce praktického pomocníka v podobě tekutého náhradního kojeneckého mléka BEBA COMFORT HM-O může být záchrana pro vás i vaše miminko.

i

Důležité upozornění: Kojení je pro Vaše miminko to nejlepší. Pokud již nemůžete kojit, vybírejte náhradní kojeneckou výživu po poradě se svým pediatrem.

Vyzkoušejte tekuté náhradní kojenecké mléko BEBA COMFORT HM-O a užívejte si společně s vaším miminkem bezstarostné chvíle doma, na návštěvě i při společném výletování. 

P-DC1-WEB08