Čaje ORIENTAL
Čaje ORIENTAL umíme doručit ještě v den objednávky! Stačí, aby bylo vybrané zboží skladem. Vytvořte objednávku z pohodlí domova a nechte si ji dovézt na vaši adresu, do AlzaBoxu nebo na jednu z našich poboček. Proč ještě nakupovat na Alza.cz?
Pokračovat
Vše z 250
ORIENTAL černý čaj Grusia OP, 250 g
211,-
844 Kč/kg
Skladem > 10 ks u dodavatele
Čaj - černý, sypaný, jednodruhový, gruzinský, hmotnost 250 g - 844 Kč/1 kg
ORIENTAL Ibišek (Karkade) - 250 g
198,-
792 Kč/kg
Skladem > 5 ks u dodavatele
Čaj - bylinný, sypaný, jednodruhový, český, hmotnost 250 g - 792 Kč/1 kg
ORIENTAL Ibišek (Karkade) - 1 kg
630,-
630 Kč/kg
Skladem > 5 ks u dodavatele
Čaj - bylinný, sypaný, jednodruhový, český, hmotnost 1000 g - 630 Kč/1 kg
ORIENTAL Černý čaj China Pu Erh Shu Tuo Cha Yunnan Ming Qiang 2018 - 100 g
239,-
1 593 Kč/kg
Skladem > 10 ks u dodavatele
Čaj - černý, sypaný, použitou surovinou je čajovník čínský s pozitivním dopadem na trávení a zažívání, hubnutí a energii a paměť, jednodruhový, čínský, hmotnost 150 g -...
ORIENTAL Zelený čaj China Yunnan Pu Erh Sheng Tuo Cha Nan Nuo First Grade Ming Qiang 2020 - 100 g
239,-
1 593 Kč/kg
Skladem > 10 ks u dodavatele
Čaj - zelený, sypaný, použitou surovinou je čajovník čínský s pozitivním dopadem na trávení a zažívání, hubnutí a energii a paměť, jednodruhový, čínský, hmotnost 150 g -...
Černý aromatizovaný čaj Earl Grey - 200 g
246,-
1 230 Kč/kg
Skladem > 10 ks u dodavatele
Čaj - černý, sypaný, čajová směs, srílanský, hmotnost 200 g, složení bergamot - 1 230 Kč/1 kg
Černý aromatizovaný čaj Earl Grey - 1 kg
1 030,-
1 030 Kč/kg
Skladem > 5 ks u dodavatele
Čaj - černý, sypaný, čajová směs, srílanský, hmotnost 1000 g - 1 030 Kč/1 kg
ORIENTAL Nana Marocká máta - 500 g
165,-
330 Kč/kg
Skladem > 10 ks u dodavatele
Čaj - bylinný, sypaný, jednodruhový, český, hmotnost 500 g - 330 Kč/1 kg
ORIENTAL Bylinný čaj Heřmánek - 200 g
162,-
810 Kč/kg
Skladem > 10 ks u dodavatele
Čaj - bylinný, sypaný, jednodruhový, český, hmotnost 200 g - 810 Kč/1 kg
ORIENTAL Bylinný čaj Pampeliška kořen - řez (Taraxaci) - 200 g
142,-
710 Kč/kg
Skladem > 5 ks u dodavatele
Čaj - bylinný, sypaný, jednodruhový, český, hmotnost 200 g - 710 Kč/1 kg
ORIENTAL Ovocný čaj Lesní plody - 200 g
186,-
930 Kč/kg
Skladem 4 ks u dodavatele
Čaj - ovocný, sypaný, čajová směs, srílanský, hmotnost 200 g, složení bezový květ, borůvka, ibišek, jablko, jahoda, rybíz a šípek - 930 Kč/1 kg
ORIENTAL Zelený čaj Pu Erh China Yunnan Beng Cha 2021 cake - 100 g
232,-
1 547 Kč/kg
Skladem 3 ks u dodavatele
Čaj - zelený, sypaný, použitou surovinou je čajovník čínský s pozitivním dopadem na trávení a zažívání, hubnutí a energii a paměť, jednodruhový, čínský, hmotnost 150 g -...
ORIENTAL Zelený čaj China Sencha 200 g
188,-
940 Kč/kg
Skladem > 10 ks u dodavatele
Čaj - zelený, sypaný, použitou surovinou je čajovník čínský s pozitivním dopadem na detoxikaci, trávení a zažívání a energii a paměť, jednodruhový, čínský, hmotnost 200 g -...
ORIENTAL Polozelený čaj Formosa Jin Xuan Milk Oolong - 75 g
206,-
2 747 Kč/kg
Skladem > 10 ks u dodavatele
Čaj - oolong, sypaný, jednodruhový, taiwanský, hmotnost 75 g - 2 747 Kč/1 kg
Zelený aromatizovaný čaj China Jasmin Mandarin - 200 g
296,-
1 480 Kč/kg
Skladem > 5 ks u dodavatele
Čaj - zelený, sypaný, čajová směs, čínský, hmotnost 200 g, složení jasmín - 1 480 Kč/1 kg
Zelený aromatizovaný čaj China Sencha Japanese Lime - 200 g
180,-
900 Kč/kg
Skladem 2 ks u dodavatele
Čaj - zelený, sypaný, čajová směs, čínský, hmotnost 200 g - 900 Kč/1 kg
ORIENTAL Nana Marocká máta - 250 g
102,-
2 040 Kč/kg
Skladem > 20 ks u dodavatele
Čaj - bylinný, sypaný, jednodruhový, český, hmotnost 50 g - 2 040 Kč/1 kg
Černý aromatizovaný čaj Irish Cream - 1 kg
650,-
650 Kč/kg
Skladem 4 ks u dodavatele
Čaj - černý, sypaný, čajová směs, čínský, hmotnost 1000 g - 650 Kč/1 kg
ORIENTAL Bylinný čaj Pelyněk nať - řez (Artemisia absinthii) - 200 g
90,-
450 Kč/kg
Skladem > 20 ks u dodavatele
Čaj - bylinný, sypaný, jednodruhový, český, hmotnost 200 g - 450 Kč/1 kg
ORIENTAL Bylinný čaj Meduňka list - řez (Melissae) - 200 g
76,-
380 Kč/kg
Skladem > 20 ks u dodavatele
Čaj - bylinný, sypaný, jednodruhový, český, hmotnost 200 g - 380 Kč/1 kg
ORIENTAL Černý čaj China Yunnan Pu-erh Shu Tuo Cha Ancient Tree 2016 100 g
281,-
2 810 Kč/kg
Skladem > 10 ks u dodavatele
Čaj - černý, sypaný, použitou surovinou je čajovník čínský s pozitivním dopadem na trávení a zažívání, hubnutí a energii a paměť, jednodruhový, čínský, hmotnost 100 g -...
ORIENTAL černý čaj Ceylon High Grown OP1, 200 g
218,-
1 090 Kč/kg
Skladem 1 ks u dodavatele
Čaj - černý, sypaný, jednodruhový, srílanský, hmotnost 200 g - 1 090 Kč/1 kg