Nedělejte kompromisy a pořiďte pro svůj malý poklad autosedačku Cybex Aton B2 i-Size Steel Grey, která je dokonalou kombinací bezpečnosti, pohodlí a praktičnosti. Cybex Aton B2 i-Size pro děti od narození do 24 měsíců (0 - 13 kg) vyhovuje nejpřísnějším bezpečnostním normám i-Size a navíc disponuje systémem lineární ochrany Plus pro případ bočního nárazu, jehož sílu může v kombinaci se základnou snížit až o 25 %. Autosedačka Cybex se instaluje proti směru jízdy na isofixovou základnu Base One, kterou potom můžete použít i pro další autosedačky této značky.
Autosedačku Cybex Aton B2 i-Size Steel Grey snadno nacvaknete na isofixovou základnu Base One. Tato základna, stejně jako autosedačka, prošla náročnými testy podle nejnovějších standardů bezpečnosti i-Size i rozšířeným testováním bočního nárazu. Cybex Aton se plně přizpůsobí vašemu miminku. Součástí je ergonomická vložka pro novorozence, kterou vyndáte, když dítě povyroste. Opěrka hlavy se dá nastavit do 11 pozic, aby optimálně podepřela hlavu, krk i ramena dítěte. Správné připoutání v autosedačce Cybex Aton B2 zajistí nastavitelné polstrované 3bodové pásy.
Autosedačka Cybex Aton B2 i-Size Steel Grey nabízí pohodlí jak pro děti, tak pro rodiče. Pro děti bude příjemná skládací sluneční stříška XXL vyrobená z tkaniny UPF50+, která chrání citlivou pokožku před slunečními paprsky či větrem. Rodiče budou rádi, že Cybex Aton B2 i-Size váží pouhých 3,9 kg a snadno a intuitivně se nacvakne na jakýkoli klasický nebo golfový kočárek Cybex či vybrané kočárky jiných značek. Budete si tak moci vychutnat také pohodovou procházku.
Pokud si miminko v autosedačce Cybex Aton B2 i-Size Steel Grey ublinkne, nic se neděje. Potah snadno sejmete a vyperete v pračce. K sedačce si můžete dokoupit také další doplňky, například letní potah nebo síťku proti hmyzu. Doplňky se prodávají samostatně, stejně jako isofixová základna Base One.
Kód: | HRAkc04228 |
Záruka: | 24 měsíců |
Prod. číslo: | 4063846200894 |
Odkazy: | Stránky výrobce |