Dental Care Sencor
Dental Care Sencor – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 32
SENCOR SOI 1100SL Oral Irrigator
999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Flosser - 3 programs, 5 nozzle(s) per pack, 150ml tank, timer, cleaning modes and display, power: battery-powered
SENCOR SOX 012BL Replacement Head for SOI 09x
Amazing Deal
from
303,-
Save 50,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for SENCOR SOC 091x, sonic type, 4 pc(s) in package - from 87 Kč/1 pc(s)
SENCOR SOX 014GR Replacement Head for SOI 09x
Amazing Deal
from
295,-
Save 60,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for SENCOR SOC 091x, sonic type, 4 pc(s) in package - from 85 Kč/1 pc(s)
SENCOR SOX 017 1,2,3X
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head - for SENCOR SOC 1x, SENCOR SOC 2x and SENCOR SOC 3x, sonic type, 2 pc(s) in package - 135 Kč/1 pc(s)
SENCOR SOX 015 Replacement attachments
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head , sonic type, 2 pc(s) in package - 150 Kč/1 pc(s)
SENCOR SOC 0910BL Children's sonic toothbrush
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - sonic, 26000 movements per minute, 2 modes, timer and battery indicator, spare heads: 2 pc(s)
SENCOR SOX 004BK Replacement Head
from
347,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for SENCOR SOC 1x, SENCOR SOC 2x, SENCOR SOC 3x and SENCOR Sonic Protection, 4 pc(s) in package - from 100 Kč/1 pc(s)
SENCOR SOI 1210BL
1,199,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Flosser - 3 programs, 5 nozzle(s) per pack, 150ml tank, cleaning modes and battery indicator, power: battery-powered
SENCOR SOX 016 Replacement attachments
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head , sonic type, 2 pc(s) in package - 150 Kč/1 pc(s)
SENCOR SOX 102 SOC 4x, 2 pcs
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for SENCOR SOC 4x, sonic type, 2 pc(s) in package - 150 Kč/1 pc(s)
SENCOR SOC 0911RS Children's sonic toothbrush
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - sonic, 26000 movements per minute, 2 modes, timer and battery indicator, spare heads: 2 pc(s)
SENCOR SOC 0811RS
Amazing Deal
339,-
Save 60,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Children's toothbrush, 2 modes: Lighting and Cleaning, wipe speed up to 12,000 per minute, ergonomic design, waterproof protection level IPX7, ergonomic design
SENCOR SOX 013RS Replacement Head for SOI 09x
from
347,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for SENCOR SOC 091x, sonic type, 4 pc(s) in package - from 100 Kč/1 pc(s)
SENCOR SOI 1310BL
1,199,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Flosser - 5 programs, 5 nozzle(s) per pack, 280ml tank, cleaning modes, display and battery indicator, power: battery-powered
SENCOR SOX 018 1,2,3X
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head - for SENCOR SOC 1x, SENCOR SOC 2x and SENCOR SOC 3x, sonic type, 2 pc(s) in package - 130 Kč/1 pc(s)
SENCOR SOI 1211GD
1,199,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Flosser - 3 programs, 5 nozzle(s) per pack, 150ml tank, cleaning modes and battery indicator, power: battery-powered
SENCOR SOX 101 SOC 4x, 2 pcs
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for SENCOR SOC 4x, sonic type, 2 pc(s) in package - 150 Kč/1 pc(s)
SENCOR SOX 103 SOC 4x, 2 pcs
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for SENCOR SOC 4x, sonic type, 2 pc(s) in package - 150 Kč/1 pc(s)
SENCOR SOI 2200SL Oral Irrigator
1,299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Flosser - 4 nozzle(s) per pack, 600ml tank, timer, cleaning modes and display, power: mains-powered
SENCOR SOI 1311GD
1,399,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Flosser - 5 programs, 5 nozzle(s) per pack, 280ml tank, cleaning modes, display and battery indicator, power: battery-powered
SENCOR SOX 005 Replacement Head for SOI 11x
from
295,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head - for SENCOR SOI 1x, 5 pc(s) in package - from 68 Kč/1 pc(s)
SENCOR SOX 104 SOC 4x, 2 pcs
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for SENCOR SOC 4x, sonic type, 2 pc(s) in package - 150 Kč/1 pc(s)
SENCOR SOX 080 to SOC 081x
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head , sonic type, 2 pc(s) in package, suitable for children - 150 Kč/1 pc(s)
SENCOR SOX 006 Replacement Head for SOI 11x
from
336,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head - for SENCOR SOI 1x, oral irrigators, 5 pc(s) in package - from 77 Kč/1 pc(s)
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Starostlivosť o zuby
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Szájhigiénia