Alza Benefit slevy - Dermo Hair Conditioners
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 2
PHYTO Softness Conditioner for daily use 175 ml
449,-
257 Kč/100 ml
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration, easy combing and softness, best for hair type: for all hair types - 257 Kč/100 ml
PHYTO Repair Restoring Conditioner for damaged hair 175 ml
449,-
257 Kč/100 ml
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration, regeneration, easy combing and strengthening, best for hair type: damaged and fine and thinning - 257 Kč/100 ml