Alza Benefit slevy - Firming Body Creams
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 5
NIVEA Luminous 630 body cream 200 ml
Amazing Deal
329,-
Save 40,-
165 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for both men and women, moisturising, nourishing and strengthening, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, alcohol-free and no artificial...
YVES ROCHER Firming anti-cellulite gel 200 ml
689,-
345 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Gel - for both men and women, moisturising, nourishing and strengthening, suitable for normal skin, with caffeine, applicable for: cellulitis, 200 ml volume -...
LOBEY Anti-cellulite cream 200 ml
569,-
285 Kč/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for women, moisturising and strengthening, contains also shea butter, applicable for: cellulitis, 200 ml volume - 285 Kč/100 ml
L'OCCITANE Amande Sublime Body Balm 200 ml
1,300,-
650 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for women, moisturising and strengthening, suitable for normal, combination, dry and mature skin, applicable for: dry skin, 200 ml volume - 650 Kč/100 ml
PATYKA Firming Body Cream Firming Body Cream 180 ml
960,-
533 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for both men and women, smoothing, softening and strengthening, suitable for normal, combination and dry skin, applicable for: cellulitis, 180 ml volume -...