Floor Polishes ALEX
Floor Polishes ALEX – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 5
ALEX polish for renovating wood and laminate, 900ml
Amazing Deal
98,-
Save 19,-
109 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner protects the shine and colour of wood and laminate floors, easy application - 109 Kč/1 l
ALEX polish for lino and tiles
85,-
113 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner on linoleum, outdoor and indoor paving, Marble, Cork, stoneware, artificial floors and other - 113 Kč/1 l
ALEX self-polishing polish for a brilliant shine on wood and laminate, 750ml
96,-
128 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - polish for wood and laminate floors, with a self-polisher, it doesn't slip, contains natural microvesicles, prevents wear and slows down the ageing of floors,...
ALEX natural gloss cleaner 2 in 1 for laminate 750 ml
85,-
113 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner with polish, for laminate or cork floors - 113 Kč/1 l
ALEX 2-in-1 natural shine wood cleaner 750ml
89,-
119 Kč/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wood Cleaner for wooden floors, adding shine - 119 Kč/1 l
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Leštenky na podlahy
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Padlófenyező