Furniture Cleaners Ostrava
This page includes all products from category Furniture Cleaners that are in stock in our store Ostrava.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 10
Alza Screen and Surface Wipes
Great price
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - wet wipes for cleaning screens and surfaces, 100 pcs - 1.19 Kč/1 pc(s)
Den Braven Label and tape remover 400ml TA
189,-
473 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sticker Remover Removes adhesive residues excellently, old prints, camouflage tapes, Isolate, textile belts, stickers from all common surfaces. Does not damage paint or metal. -...
PRONTO Classic 250 ml
Great price
89,-
356 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Furniture Cleaner removes dust, smudges and any fingerprints - 356 Kč/1 l
VILEDA Actifibre Soft Micro Sharpie 1 pc
from
46,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Microfiber Cloth -
PRESTO universal wet wipes 120 pcs
79,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - 0.66 Kč/1 pc(s)
PRESTO cleaning cloths for various surfaces 55 pcs
from
34,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - from 0.73 Kč/1 pc(s)
SÖKE Fungal wipe 3 pcs
from
25,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Towel sponge for practical use, absorbent
CLANAX viscose cloth 110 g , 34 × 38 cm, 5 pcs
from
25,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Towel made of viscose for household cleaning, exceptionally absorbent properties
CLANAX Towel Swedish cloth 40 x 40 5 pcs
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Microfiber Cloth -
FIXINELA Perfekt wet wipes 30 pcs
from
41,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - from 1.60 Kč/1 pc(s)