Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: holicí strojek Gillette Fusion ProGlide Styler

Po letech holení s běžným holicím strojkem jsem se rozhodl pro změnu a přechod o level výš zakoupením holicího strojku Gillette Fusion ProGlide Styler. Jako dlouholetý zákazník značky Gillette jsem o výhodách jejich břitů nepochyboval. Jen jsem byl podle hesla „práci strojům“ zvědav, jak si poradí břity Gillette ve spojení s elektrickým pohonem zastřihovače (trimmeru) Braun.


Kombinace břitů od Gillette a zastřihovače od Braun


Zastřihovač je poháněn AA baterií, která je v něm již vložena, což je pro zákazníka příjemný bonus navíc. Opravdu nemám rád, když si po zakoupení jakéhokoli elektrického přístroje musím ještě extra dokupovat baterii. Takže to je rozhodně bod k dobru. V setu jsou dále 3 zastřihovací hřebínky, které umožnují úpravu vousů v různých délkách.

Holení s Gillette Fusion ProGlide Styler je jednoduché a přesné

Pojďme ale k samotnému holení. Samotný zastřihovač je osazen hlavou Fusion ProGlide Power, která velmi dobře pracuje a úprava vousů s ní je velmi jednoduchá, zvláště v obtížněji dostupných partiích. Zarovnání kotletek a úprava bradky je s tímto strojkem minutovou záležitostí.

Holicí strojek Gillette Fusion ProGlide Styler

Po nasazení holicího břitu se ze zastřihovače stává plnohodnotný holící strojek s možností využití maximální rychlosti kmitání trimmetu. Což z něj dělá velice rychlého pomocníka při úpravě a stylingu vousů bez jakéhokoliv pořezání nebo nedokonalého oholení. Celý set je navíc vodotěsný, takže nenáročný na údržbu a čištění.

Bonusem je kompaktní provedení, skladnost i obal. A tak mám za to, že tento set je ideální dárek pro manžela nebo pro tátu. Za svou cenu je holicí strojek Gillette Fusion ProGlide Styler velmi dobrým pomocníkem a já jsem s ním nad míru spokojený. 


 

Koláž fotek

Hodnocení:


P-DC1-WEB22