Alza Benefit slevy - Glycerin Soaps
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 16
Our brand
AlzaEco Liquid Soap Aloe Antibacterial 5 l
Great price
249,-
4.98 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial, cleaning and moisturising, active substances include aloe vera, alcohol-free,...
DETTOL Refill Mix for Touchless Dispenser 3 × 250ml
329,-
132 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and moisturising, for everyday use, active substances include lactic acid, fruit...
AlzaEco Liquid soap Lavender 5 l
Great price
179,-
3.58 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and moisturising, alcohol-free, no artificial colours, paraben-free and...
AlzaEco Liquid Soap Aloe Antibacterial 3 l
Great price
159,-
5.30 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial, cleaning and moisturising, active substances include aloe vera, alcohol-free...
DETTOL Forest fruit filling for toothless. dispenser 250 ml
94,-
38 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and moisturising, for everyday use, active substances include lactic acid, fruit...
AlzaEco Liquid Soap Milk & Honey 5 l
Great price
189,-
3.78 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antioxidant and cleaning, alcohol-free, no artificial colours, paraben-free and allergen-free,...
AlzaEco Liquid soap Mango 5 l
Great price
249,-
4.98 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and moisturising, for everyday use, alcohol-free, no artificial colours, paraben-free...
PROTEX Ultra Soap with Natural Antibacterial Protection 6 × 90g
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bar Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial, cleaning, moisturising and protective, for everyday use, fresh fragrance, weight...
DETTOL Forest fruit filling for toothless. dispenser 3×250 ml
259,-
35 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and moisturising, for everyday use, active substances include lactic acid, fruit...
PROTEX Herbal with Natural Antibacterial Protection 6 × 90g
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bar Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial, cleaning, moisturising and protective, for everyday use, chamomile fragrance,...
AlzaEco Liquid soap Mango 500 ml
Great price
39,-
7.80 Kč/100 ml
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, cleaning and moisturising, mango fragrance, volume 500 ml - 7.80 Kč/100 ml
DETTOL Soothing antibacterial soap 250ml
76,-
30 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial, cleaning and moisturising, with pump and for everyday use, lavender fragrance,...
AlzaEco Liquid Soap Milk and Honey 500 ml
Great price
39,-
7.80 Kč/100 ml
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, cleaning and moisturising, honey fragrance, volume 500 ml - 7.80 Kč/100 ml
AlzaEco soap (Mango, Lavender, Milk & Honey) 3× 1,5 l
Great price
279,-
6.20 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and moisturising, for everyday use, alcohol-free, no artificial colours and...
YVES ROCHER Monoi 190 ml
New arrival
139,-
73 Kč/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, suitable for normal skin, cleaning and moisturising, with pump and for everyday use, alcohol-free, silicone-free and sulphate-free, vegan, fresh fragrance,...
YVES ROCHER Lychee 190 ml
New arrival
139,-
73 Kč/100 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, suitable for normal skin, cleaning and moisturising, with pump and for everyday use, alcohol-free, sulphate-free and pH neutral, vegan, fruit fragrance,...