Alza Benefit slevy - Lice Treatment Products
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 7
PARANIT Express shampoo 100 ml + comb
349,-
3,490 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Medical Device Paranit Extra Strength Shampoo removes lice in 5 minutes while protecting against re-infestation for up to 72 hours.
Eneo Parasine Rapid RB 200 + 200 ml, solution + lice shampoo
599,-
1,498 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Medical Device - comprehensive solution against lice and nits, includes 200 ml of lice solution, 200 ml of degreasing + protective shampoo, a special lice comb and 2 anti-shedding...
PARANIT Radical Shampoo 100 ml + comb
329,-
3,290 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Medical Device Paranit Radical Shampoo removes lice and washes the hair at the same time.
Paranit Radical Spray 100 ml + comb
329,-
3,290 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Medical Device - spray 100% effective against lice and nits
PARANIT Express spray 95 ml + comb
419,-
4,411 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Medical Device Paranit Express spray kills lice and nits within 2 minutes and is 100% effective after one application.
PARANIT preventive spray against all 100ml
379,-
3,790 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Medical Device – a biocide that provides immediate and long-lasting protection against all.
Phyteneo Parasine Rapid 100 ml + comb and cap
359,-
3,590 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Medical Device - a solution for eliminating lice and nits with dual action, without the development of resistance, plus a special comb with spiral teeth and a protective cap