Obnovit stránku

LOVELA Prášek color 5 kg (40 praní)

-32%
350 Kč
239 Kč
198 Kč bez DPH

LOVELA Prášek color 5 kg (40 praní)

Lovela Color prášek

Prací prášek Lovela Color

Speciálně vyvinutý pro péči o barevné kojenecké a dětské prádlo. Hypoalergení složení předchází vzniku alergií a podráždění, což ocení nejen maminky pečující o choulostivou dětskou pokožku, ale také lidé s vysoce citlivou kůží. Neobsahuje žádné enzymy, optické zjasňovače, umělá barviva a další možné alergeny obsažené v běžných pracích přípravcích. 

5

kg

40

dávek

Woolite Color Boost

Hypoalergenní složení

Díky svému šetrnému složení jsou prací prášky Lovela vhodné pro děti od i dospělé s vysoce citlivou kůží náchylnou k podráždění a kožním alergiím.

Barevné oblečení

Bez obsahu agresivních látek

Prací prášky Lovela neobsahují žádné enzymy, optické zjasňovače, umělá barviva a další možné alergeny obsažené v běžných pracích přípravcích. Můžete je tak bezpečně použít na prádlo, se kterým miminko přichází do kontaktu již od prvního dne života.

Ochrana vláken

Účinnost proti skvrnám

I přes extrémně jemné a šetrné složení, prací prášky Lovela účinně zvládají odstranit i úporné "dětské" skvrny. Prádlo navíc provoní jemnou a neutrální vůní.

Jak používat prací prášek Lovela Color?

Lovela prasek color

Prací prášek dávkujte dle pokynů na etiketě do přihrádky určené výrobcem. Následně zvolte prací program a zapněte pračku. Zároveň vždy pozorně čtěte informace na etiketách oblečení i jiných textilií a respektujte je. Dětské pleny doporučujeme nejprve opláchnout studenou vodou. Odměnou vám bude zářivé prádlo a spokojené miminko.
 

Objevte i další prostředky od značky Lovela
Všechny lze bezpečně použít pro kojence od prvního dne života 

Prášky na praní 

Na bílé i barevné prádlo

Woolite Extra Complete

Prací prášky Lovela jsou k dostání v různých velikostech a ve variantách na bílé i barevné prádlo. Ať už si vyberete jakoukoliv, vždy máte jistotu hypoalergenního složení a velké účinnosti na skvrny. 

Prací gely a kapsle 

Na bílé i barevné prádlo

Woolite Delicate

Prací gely i kapsle Lovela se při praní důkladně rozpouštějí, a vy se tak nemusíte bát jejich ulpívání na tkaninách. Stejně jako ostatní přípravky Lovela jsou hypoalergení, a tudíž vhodné pro malé děti a alergiky. 

Aviváže Lovela

Univerzální

Woolite Pro Care

Vaši blízcí si zaslouží jen to nejlepší. Odměňte je voňavým a nebesky měkkým prádlem. Aviváže Lovela prádlo během praní změkčují a dodávají mu příjemnou vůni a svěžest. Jsou stejně ohleduplné k pokožce jako ostatní produkty Lovela.

Čisticí přípravky 

Sprej, ubrousky, gel na nádobí

Woolite Extra White Brilliance

Protože dětská a citlivá pokožka v domácnosti nepřichází do styku pouze s prádlem, je třeba věnovat stejnou pozornost i ostatním plochám. Na velký úklid použijte Lovela Čistič Rozprašovač, na menší skvrny jsou potom vhodné Lovela ubrousky. O dětské nádobí se postará Lovela přípravek na mytí dětského nádobí.

Číslo 1 mezi mámami.

Lovela je prací prášek, který je určen pro široké spektrum spotřebitelů: zejména pro malé děti, osoby s citlivou pokožkou, a pro všechny osoby, které pečují o svou pokožku. Je vhodná jak pro Vaše nejmenší, tak pro Vás samotné. Lovela prošla náročnými testy, které prokázaly, že je šetrná k jemné a citlivé pokožce. Lovela byla navíc klinicky testována na jemné dětské pokožce a je doporučena Ústavem pro péči o matku a dítě a Sdružením Dětem zdraví – sdružení pro pomoc dětem trpícím alergiemi.

Složení: <5 % aniontové povrchově aktivní látky, mýdlo, polykarboxyláty, parfémy, 5 - 15 % neiontové povrchově aktivní látky, 15 - 30 % zeolity.

4,7
hodnotilo 15 zákazníků
2 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Použití

Typ prádla Na barevné prádlo, Na dětské prádlo
Vlastnosti Pro citlivou pokožku

Počet praní

Počet praní 40
Kód:  PPR219
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  5900627044294
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB8