Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Vyzkoušeli jsme pro vás: make-up MAYBELLINE NEW YORK Affinitone 03 Light Sand Beige

V řadě Affinitone jsem našla nejen jedny z nejsvětlejších odstínů, které se dají v drogerii vůbec sehnat, ale hlavně make-up, který je lehoulinký a nehrozí u něj efekt masky. Konkrétně jde o odstín 03 – Light Sand Beige, který má žlutý podtón a je třeba ho velmi dobře rozetřít, jinak může zanechat až naoranžovělé stopy.

Maybelline New York make-up

Make-up Affinitone se snadno nanáší a krásně voní

Díky své tekuté konzistenci je aplikace make-upu mnohem rychlejší, ovšem odráží se to i na jeho krycích schopnostech, které hodnotím spíš jako průměrné. Bez pomoci korektoru zůstanou podrážděná místečka stále viditelná. Pokud ale nemáte problematickou pleť, bude pro vás takový make-up zcela vhodný.

Balení make-upu mi vyhovuje, protože je lehké a nemusím pak nic dolovat z nějaké skleněné nádobky. Na druhou stranu někdo preferuje pumpičku a make-up s sebou nenosí. Na závěr ještě chci pochválit vůni produktu, jež není nijak výrazná a na pleti z ní mám příjemný pocit.

 
Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB02