Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Otestováno maminkami: Hypoalergenní mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky FROSCH EKO Baby

Mýt dětské lahvičky a dudlíky je poměrně neoblíbená činnost. Špatně se myjí, myjí se často a vybrat kvalitní prostředek, který zanechá lahvičky a dudlíky čisté a současně vás uklidní, že není plný škodlivých látek, to není snadné. Proto jsem pro vás vyzkoušela hypoalergenní mycí prostředek speciálně na kojenecké láhve a dudlíky FROSCH EKO Baby. Jak obstál v mém testu?

Hypoalergenní mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky FROSCH EKO Baby

Mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky FROSCH EKO Baby používáme doma už několik měsíců a na obsahu lahvičky můžete vidět, že ještě nejsme ani v půlce. Není ho potřeba velké množství, myje skvěle a navíc je hypoalergení. U nás je teď navíc spotřeba opravdu velká, Kubíkovi je deset měsíců a všude leze, stoupá si, padá a dudlík tahá za sebou. Často je ho tak potřeba zbavit nečistot a opláchnout i všechna jeho kousátka. Ta s prořezáním osmého zoubku teď využíváme opravdu hojně. Především ho ale používám na mytí lahviček, kousátka a dudlíky by ještě možná stačilo opláchnout horkou vodou, ale ty lahvičky! Určitě to znáte taky, mléčný tuk se na nich zachytí a bez mycího prostředu nemáte plastovou lahvičku šanci odmastit.

Hypoalergenní mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky FROSCH EKO Baby
Mycí prostředek pro kojenecké lahve a dudlíky v hypoalergenním provedení

Jak se nám mycí prostředek FROSCH EKO Baby osvědčil?

Jsem mnohem klidnější, když vím, že náš mycí prostředek je dermatologicky testován, bez vonných olejů a barviv a tak se nemusíme bát žádných alergických reakcí. Šetrný je i k vaší pokožce, i když ho používám vlastně denně, nemám pocit, že by ruce nějak zvláště vysušoval. Za sebe můžu rozhodně doporučit, my jsme obečně hodně eko frendly domácnost, takže pokud to máte stejně, nebojte se po tomhle produktu sáhnout, nebudete litovat.

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB28