New Arrivals - Body Lotions
All from 5
YVES ROCHER Lychee 390 ml
New arrival
289,-
74 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's, moisturising and softening, vegan, dry skin, for normal and dry skin, contains shea butter, sulphate-free, 390 ml volume - 74 Kč/100 ml
TOMAS ARSOV Cucumber Tea Rose Lychee 200 ml
New arrival
299,-
150 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Balm body balm, unisex; floral-woody fragrance; moisturising; light texture; acts as a base for perfume (helps the scent last longer); does not clash with perfumes; 200 ml -...
DERMACOL Aroma Moment Pistachio 200 ml
79,-
40 Kč/100 ml
Currently Unavailable
Body Lotion - women's, moisturising, dry skin, for normal, combination, dry and mature skin, contains shea butter, silicone-free, 200 ml volume - 40 Kč/100 ml
DERMACOL Vanilla Sky 200 ml
149,-
75 Kč/100 ml
Currently Unavailable
Shower Cream - for women suitable for dry skin, moisturising, ideal for dry skin, formula: vegan, 200 ml volume - 75 Kč/100 ml
DERMACOL Cherry Paradise 200 ml
149,-
75 Kč/100 ml
Currently Unavailable
Shower Cream - for women suitable for dry skin, moisturising, ideal for dry skin, formula: vegan, 200 ml volume - 75 Kč/100 ml