New Arrivals - Professional Conditioners
All from 12
GOLDWELL Dualsenses Curls & Waves Bundling Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration and easy combing, best for hair type: wavy and curly - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: volume and easy combing, best for hair type: soft - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses colour Brilliance Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: easy combing and protection, best for hair type: soft and normal - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: regeneration and easy combing, best for hair type: damaged and dry - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: easy combing, best for hair type: aging and greying and blond - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: smoothing, nutrition and easy combing, best for hair type: frizzy and unruly - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Pure Hydration Hydrating Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration and easy combing, best for hair type: for all hair types - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Bond Pro Fortifying Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: easy combing and strengthening, best for hair type: fine and thinning - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Blondes & Highlights Toning Conditioner Purple 200 ml
New arrival
550,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: easy combing and protection, best for hair type: aging and greying and blond - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses colour Extra Rich Brilliance Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: easy combing and protection, best for hair type: frizzy and unruly - 275 Kč/100 ml