New Arrivals - Christmas Candles
All from 30
GLADE Candle Twinkling Apple & Cinnamon 112 g
New arrival
109,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - festive / Christmas, fruit and cinnamon scent,
GLADE Candle – Warm Candied Almonds, 112 g
New arrival
109,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - festive / Christmas scent,
GLADE Maxi Candle Winter Fireside Nights 204 g
New arrival
189,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - festive / Christmas scent,
GLADE Maxi Candle – Festive Mulled Wine, 204 g
New arrival
189,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - festive / Christmas and fruit scent,
BISPOL Aura Orange Cookies 285 g
New arrival
149,-
50 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - festive / Christmas and fruit scent, - 50 Kč/100 g
ASHLEIGH & BURWOOD THE SCENTED HOME - CHRISTMAS NIGHTS scented Christmas candle, 225 g
New arrival
590,-
262 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - festive / Christmas scent, - 262 Kč/100 g
BISPOL Aura Apple Cinnamon 285 g
New arrival
149,-
50 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - festive / Christmas, fruit and cinnamon scent, - 50 Kč/100 g
BISPOL Aura Christmas Magic 50 ml
New arrival
249,-
2,490 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Set - contains a 100 g candle and a 50 ml reed diffuser
CMP Cracker Noël, cinnamon flavour, 180 g
New arrival
159,-
88 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - cinnamon scent, - 88 Kč/100 g
BISPOL Aura Winter Wonderland 50 ml
New arrival
249,-
2,490 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Set - contains a 100 g candle and a 50 ml reed diffuser
YANKEE CANDLE Christmas Set 24 × 9.8 g
Pre-sale price
914,-
3,886 Kč/kg
Expected October 1, 2026
Gift Set - contains 24 tea lights and a candle holder
YANKEE CANDLE Christmas Set 10 × 9.8 g
Pre-sale price
409,-
4,173 Kč/kg
Expected October 1, 2026
Gift Set - contains 10 tea lights and a candle holder
YANKEE CANDLE Christmas set 3×37 g
Pre-sale price
359,-
3,234 Kč/kg
Expected October 1, 2026
Gift Set - contains 3× votive candles in glass holders
YANKEE CANDLE Christmas Set: 3 × 142 g
Pre-sale price
699,-
1,641 Kč/kg
Expected October 1, 2026
Gift Set - contains 3 medium-sized candle tumblers
YANKEE CANDLE Christmas Set 485.6 g
Pre-sale price
1,279,-
2,634 Kč/kg
Expected October 1, 2026
Gift Set - contains 1 medium-sized candle, 12 tea lights, a candlestick and a pair of scissors
YANKEE CANDLE Christmas Tumbler Set 411 g
Pre-sale price
1,229,-
2,990 Kč/kg
Expected October 1, 2026
Gift Set - contains 1 tumbler candle, a pair of scissors and a candle snuffer
YANKEE CANDLE Christmas Set 368 g
Pre-sale price
1,349,-
3,666 Kč/kg
Expected October 1, 2026
Gift Set - contains 1 medium-sized candle and a 100 ml reed diffuser
YANKEE CANDLE Christmas Set: 3 × 9.8 g
Pre-sale price
289,-
9,830 Kč/kg
Expected October 1, 2026
Gift Set - contains 3 tea lights and a candle holder
YANKEE CANDLE Christmas Set: 2 × 213 g
Pre-sale price
869,-
2,040 Kč/kg
Expected October 1, 2026
Gift Set - contains 2 small candle tumblers
YANKEE CANDLE Christmas Set: 4 × 37 g
Pre-sale price
459,-
3,101 Kč/kg
Expected October 1, 2026
Gift Set - contains 4× votive candles in glass holders
GLADE Candle: Festive Mulled Wine, 112 g
New arrival
109,-
Currently Unavailable
Candle - festive / Christmas and fruit scent,
GLADE Candle Winter Fireside Nights 112 g
New arrival
109,-
Currently Unavailable
Candle - festive / Christmas scent,