Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vytírání podlahy jen čistou vodou. Spontex Aqua Revolution System si zamilujete!

Už žádné přetírání podlahy špinavou vodou z kbelíku. Objevte kouzlo nového revolučního systému Spontex Aqua Revolution System, který funguje na principu dvou kbelíků – jeden na čistou vodu a jeden na špinavou. Už žádné namáčení rukou do vody a jen skutečně čistá podlaha. Se Spontex Aqua Revolution System je vytírání podlahy prostě pohoda. A jak to celé funguje?

Spontex Aqua

V čem je systém Spontex Aqua Revolution System tak revoluční?

Spontex uvádí na trh unikátní úklidový systém, který umožňuje vytírání podlahy pouze čistou vodou. Jedná se o první systémový mop, který striktně odděluje čistou a špinavou vodu – ta během ždímání odchází na dno kbelíku. Toto kouzlo je skryto ve dvou kbelících zasazených do sebe. A právě díky němu bude vaše podlaha krásně čistá.

Výhody revolučního systému Spontex Aqua Revolution System

Oddělení čisté a špinavé vody není jedinou výhodou systému Spontex Aqua Revolution System. Tento dvoukbelíkový pomocník má řadu dalších předností, díky kterým se vyplatí mít jej doma. Co se vám bude líbit? Jeho použití je velmi snadné, intuitivní a pohodlné. Vy nemusíte nic ždímat ani máchat, vše zvládne systém sám. Nezabírá ani moc místa, takže si nemusíte dělat starosti s jeho skladováním. Spontex Aqua Revolution System využijete i pro jiné účely, než jen na vytírání podlahy. Oba dva kbelíky je totiž možné používat i samostatně. A celý set je velmi kompaktní, malý a lehoučký. Manipulace s ním je tedy opravdu hračka.

Spontex Aqua Revolution System

Díky dvoukbelíkovému systému budete mít při vytírání podlahy zvlášť čistou a špinavou vodu.

i O značce Spontex

První výrobek značky Spontex se objevil v roce 1932 v podobě nepatrné viskózní houbičky. Od té doby se toho mnoho změnilo – nyní je tato značka celosvětově známá a svůj sortiment značně rozšířila. Pomocníky na úklid stále vyvíjí a přichází s unikátními řešeními. Jasným důkazem je právě revoluční systém Spontex Aqua Revolution System.

Z čeho se Spontex Aqua Revolution System skládá

Tento snový produkt má několik chytře vyřešených součástí, které zaručují, že vytřete skutečně do čista. Jednotlivé části Spontex Aqua Revolution System:

  • Velká kulatá hlava se sklápěcím rohem, který umožňuje vytírání podlahy i v rozích místností, na schodech a podél lišt. Materiál návleku hlavy je ze 100% mikrovlákna s velmi účinnými pruhy, které podlahu efektivně vyčistí.

  • Kbelík na čistou vodu.

  • Pumpa/ventil.

  • Kbelík na špinavou vodu.

Spontex Aqua System

Spontex Aqua je perfektním pomocníkem do domácnosti. Skladný, praktický a čistotný.

Díky přiléhajícím vláknům je zajištěna vyšší účinnost a snadný úklid, designové pásky na mopu pak zamezují poškrábání podlahy. Objem kbelíku je 3 l. S tímto množstvím vody vytřete až 50 m2.

Použití Spontex Aqua Revolution System je tak snadné!

Pouhé čtyři kroky stačí, abyste mohli podlahu krásně vytřít pouze čistou vodou:

  1. Vnitřní kbelík naplníte čistou vodou a vložíte do vnějšího kbelíku.
  2. Mop nasadíte na hrot a stlačováním rukojeti v nižší pozici se mop vypere čistou vodou.
  3. Po 3 stlačeních rukojeti se mop automaticky vysune do horní pozice, kde se stlačováním rukojeti vyždímá.
  4. A je to. Mop je připraven k vytírání.

Jakých výsledků s použitím revolučního mopu Spontex Aqua Revolution System dostáhnete?

Vytírání podlahy s mopem Spontex Aqua Revolution System je hygienické – nevytíráte špinavou vodou, takže se vyhnete přenášení nečistot a bakterií. Navíc je díky tomu podlaha čistější až o 30 %.

Špinavá voda plná nečistot a vlasů nebo neustálé vyměňování vody v kbelíku – to vše bude minulostí. Ani jedno z toho už nemusíte absolvovat, jestliže na vytírání podlahy použijete nový revoluční čisticí systém Spontex Aqua Revolution System. Čistá a špinavá voda jsou krásně odděleny a vy tak můžete podlahu bez námahy vytřít skutečně do čista!

P-DC1-WEB24