Alza Benefit slevy - Professional UV Hair Protection
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 7
K18 Heatbounce Leave-in 118 ml
1,299,-
1,101 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional, for all hair types, protects from high temperature, external influences and breakage, volume 118 ml - 1,101 Kč/100 ml
K18 Damage Shield Protective Conditioner 250 ml
990,-
396 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, smoothing and protection, best for hair type: for all hair types, normal and damaged - 396 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS Invigo Sun Care After Sun Express Conditioner 200 ml
599,-
300 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration, regeneration, nutrition, deep cleaning, easy combing, protection and softness, best for hair type: for all hair types -...
WELLA PROFESSIONALS Invigo Sun Care UV Hair Color Protection Spray 150 ml
699,-
466 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional, for all hair types, protects from UV radiation and external influences, volume 150 ml - 466 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO Semi di Lino Sunshine After-Sun Treatment 200 ml
429,-
215 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Treatment - for women, conditioner, for for all hair types, effect: nutrition - 215 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO Semi di Lino Sunshine Hair Protective Milk 125 ml
498,-
398 Kč/100 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Cream - professional and vegan, for all hair types, protects from UV radiation, high temperature, external influences and colour fading, volume 125 ml - 398 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO Semi di Lino Sunshine Hair Protective Oil 125 ml
499,-
399 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Oil for for all hair types, leave-in care, effect: gloss and softness, 125 ml volume, for women - 399 Kč/100 ml