Alza Benefit slevy - Stain Removers
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 28
Our brand
AlzaEco white vinegar 10% 5 l
Great price
169,-
34 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage, 5000 g
LOVELA Baby Starter Kit
749,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toiletry Set contains: LOVELA Baby liquid detergent for coloured clothes 4,5 l (50 washes), LOVELA Baby hypoallergenic fabric softener 2 l (33 washes), LOVELA Baby stain remover 1
AlzaEco Citric acid 2 kg
Great price
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage, 2000 g
VANISH Oxi Action Gel Stain Remover 4 l
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - 4000ml - 107 Kč/1 l
AlzaEco Citric acid 1 kg
Great price
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage, 1000 g
SAVO Perex Floral fragrance 1,2 l
Amazing Deal
78,-
Save 8,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Laundry Whitener For laundry bleaching, removes dirt and stains during prewash - 65 Kč/1 kg
VANISH Power Gel Pre-wash 200 ml
Great price
139,-
Save 10.90
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - for stains: oils, grasses, sweat, ketchup, red wine, coffee, teas, chocolate and fruit, vegetables, 200ml - 695 Kč/1 l
AlzaEco baking soda 2 kg
Great price
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage, 2000 g
AlzaEco white vinegar 10% 3 l
Great price
139,-
46 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage, 3000 g
VANISH Oxi Action spray 500ml
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - for stains: oils, grasses, sweat, ketchup, red wine, coffee, teas, chocolate and fruit, vegetables, 500ml - 278 Kč/1 l
SAVO Perex Fresh scent 1,2 l
Great price
84,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Laundry Whitener for bleaching laundry, removes dirt and stains already during pre-washing
VANISH Oxi Action stain removal powder 970 g
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - for stains: sweat, 970g
VANISH Oxi Action bleaching and stain removal powder 970 g
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - for stains: sweat, 970g
FROSCH EKO Spray Stain Remover For Baby Clothes 300ml
209,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - for stains: fruit, vegetables, 300ml 330g - 697 Kč/1 l
VANISH Oxi Action gel for bleaching and stain removal 3 l
369,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - 3000ml - 123 Kč/1 l
AlzaEco baking soda 1 kg
Great price
67,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage, 1000 g
FROSCH Stain Remover ''like gall soap'', 75ml
Discounted -7 %
65,-
70,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - for stains: oils and grasses, 75ml - 867 Kč/1 l
AlzaEco cleaning and washing kit (vinegar 5 l, soda 2 kg, citric acid 1 kg)
Great price
459,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Kit - the set includes 5 liters of 10% white vinegar, 2 kg of baking soda, and 1 kg of citric acid for making a cleaning solution for the entire household; white vinegar...
VANISH Oxi Action for bleaching and stain removal 470 g
Amazing Deal
159,-
Save 40,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - 470g
VANISH Oxi Action Gel for bleaching and stain removal 750 ml
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - 750ml - 199 Kč/1 l
VANISH Oxi Action Gel Stain Remover 750 ml
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - 750ml 800g - 199 Kč/1 l
VANISH Oxi Action Gel Stain Remover 2 l
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - 2000ml - 140 Kč/1 l
VANISH Oxi Action Gel Stain Remover 3 l
369,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - 3000ml - 123 Kč/1 l
VANISH Oxi Action Extra Hygiene 940 ml
Great price
159,-
Save 9.99
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - 940ml - 169 Kč/1 l