Toothbrushes AENO
Toothbrushes AENO – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 10
AENO DI1
1,499,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Flosser - 12 programs, 4 nozzle(s) per pack, 200ml tank, cleaning modes, power: mains-powered
AENO DI2
-13 % off new
889,-
New 1,028,-
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Flosser - 5 programs, 3 nozzle(s) per pack, 200ml tank, cleaning modes, power: battery-powered
AENO DB7 white + 1 head and 2 stickers
399,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Electric Toothbrush - sonic, 30000 movements per minute, 3 modes, timer, pressure sensor and battery indicator, spare heads: 1 pc(s)
AENO DI2
1,028,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Electric Flosser - 5 programs, 3 nozzle(s) per pack, 200ml tank, cleaning modes, power: battery-powered
AENO for DB1S/DB2S black
159,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Toothbrush Replacement Head - for AENO DB, sonic type, 2 pc(s) in package - 80 Kč/1 pc(s)
AENO for DB1S/DB2S white
179,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Toothbrush Replacement Head - for AENO DB, sonic type, 2 pc(s) in package - 90 Kč/1 pc(s)
AENO for DB7/DB8 white
179,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Toothbrush Replacement Head - for AENO DB, sonic type, 2 pc(s) in package - 90 Kč/1 pc(s)
AENO Travel case for DB5/DB6 black
179,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Toothbrush Cover - for electric toothbrush, material plastic, black
AENO for DB3/DB4/DB5/DB6 white
179,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Toothbrush Replacement Head - for AENO DB, sonic type, 2 pc(s) in package - 90 Kč/1 pc(s)
AENO for DB3/DB4/DB5/DB6 black
179,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Toothbrush Replacement Head - for AENO DB, sonic type, 2 pc(s) in package - 90 Kč/1 pc(s)
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Zubné kefky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Fogkefék