Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Acronis Disk Director 11 Home CZ - elektronická licence

Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy
Příslušenství ke zboží

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

Acronis Disk Director 11 Home CZ - elektronická licence

Acronis Disk Director 11 Home je nástroj pro komplexní správu pevných disků. Poskytuje uživatelům širokou škálu funkcí pro správu pevných disků a maximalizuje tak možnosti využití diskových kapacit.
Správa Partition
Rozdělením pevného disku na systémový oddíl pro operační systém s programy a na datový diskový oddíl pro data jako je hudba, videa a fotografie dosáhnete nejen lepší organizace dat na disku ale i vyšší úrovně zabezpečení dat.
Tento a podobné zákroky jsou pro Acronis Disk Director 11 Home hračkou. Díky široké škále funkcí, které tento software nabízí můžete získat plnou kontrolu nad svými daty a maximalizovat využití diskové kapacity.
Můžete sloučit diskové oddíly, rozdělit oddíly, změnit velikost partition, nebo kopírovat a přesouvat diskové oddíly bez ztráty dat. A také vám umožní snadno reorganizovat strukturu pevného disku s cílem optimalizovat využití místa na vašich pevných discích.
Recovery Expert
Acronis Recovery Expert je vysoce spolehlivý diskový nástroj, který umožňuje uživatelům najít a znovu zprovoznit ztracené diskové oddíly, nebo oddíly, které byly poškozeny v důsledku vlastní lidské chyby, hardwarové nebo softwarové poruchy, útokem viru, nebo napadením hackerem.
Acronis Recovery Expert není klasickým nástrojem pro obnovu, neobnovuje jednotlivé soubory a adresáře. Pokud se vám ale najednou ztratí diskový oddíl a celý jeho obsah, je velká naděje, že jej Acronis Recovery Expert najde a znovu zprovozní včetně obsahu.
OS Selector
Acronis Disk Director 11 Home obsahuje vlastní boot manager Acronis OS Selector, který je snadno ovladatelný, ale výkonný.
Pokud provozujete Windows XP, Windows Vista nebo Windows 7, můžete s použitím Acronis OS Selectoru snadno nainstalovat vedle těchto operačních systémů i další operační systémy. S OS Selectorem můžete bootovat počítač z libovolného diskového oddílu na kterémkoli disku nebo použít multiboot rozhraní umístěné na jednom diskovém oddílu.
Co je to elektronická licence?
Elektronická licence je běžný software. Místo krabice s médiem však od nás dostanete odkaz ke stažení softwaru a dále kód pro jeho aktivaci. Nemusíte tak čekat na dodání a můžete software používat už pár minut po zakoupení.
Kroky po zakoupení produktu:
1) Stáhněte si zkušební verzi.
2) Registrační číslo, které dostanete od nás, zadejte přímo při instalaci programu a postupujte podle pokynů na obrazovce.
Parametry a specifikace:
Licence:
Elektronická licence pro 3 počátače
Podporovaný OS:
Windows 7, Vista, XP – všechny edice (32 i 64 bitové verze)
Podporované souborové systémy:
FAT 16 / 32, NTFS, Ext 2 / 3, ReiserFS3, Linux SWAP
Minimální hardwarové nároky:
Procesor: 800 MHz nebo vyšší
RAM: 256 MB
Rozlišení: alespoň 800 x 600 px
Prostor na disku: 150 MB
Ostatní: myš


5,0
Hodnotil 1 zákazník
100 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Základní parametry

Produkt Acronis Disk Director
Kód:  WZ351d12
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  159311
P-DC1-WEB24