Obnovit stránku

Acronis True Image 2020 pro 3 PC (elektronická licence)

1 990 Kč
1 645 Kč bez DPH

Acronis True Image 2020 pro 3 PC (elektronická licence)

Další verze jednoho z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších zálohovacích softwarů, který využívá po celém světě několik desítek milionů uživatelů. Zálohovací software Acronis True Image si z předchozích verzí vzal to nejlepší, a navíc je doplněn o celou řadu nových funkcí a nejrůznějších vylepšení. Acronis True Image je rychlý a jednoduchý software zahrnující full-image zálohování počítačů s operačním systémem Windows i MacOS. Kromě počítačů si poradí se zálohami mobilních zařízení, operačních systémů, počítačových programů či uživatelských nastavení a souborů. Poradí si také se zaváděním informací systému na různé zdroje jako např. externí pevné disky, NAS systémy, síťové položky nebo cloudové systémy.  

Novinky v softwaru Acronis True Image

  • Acronis Survival Kit - obnova po zhroucení systému bude s tímto nástrojem velmi jednoduchá. Vytvořený na externím disku, obsahuje vše, co potřebujete – boot médium, systémový oddíl a všechny vaše zálohy – ke spolehlivé obnově celého vašeho systému. Udělejte si proces obnovy tak jednoduchým, jako je zasunutí externího disku.
  • Nástroj pro čištění záloh - získejte více kontroly nad místním zálohováním za účelem lepší správy místa na disku. Funkce pro čištění záloh vám umožní uvolnit místo na disku manuálním výběrem zbytečných verzí zálohy a odstraněním nepotřebných souborů. 
  • Klonování aktivních disků pro Mac - klonujte přesnou repliku vašeho systému, i když jej zrovna používáte – netřeba jej zastavovat ani restartovat. Připojte USB-C kabel pro superrychlý přenos dat nebo zapojte externí disk pro bootovatelnou kopii. Podporovány jsou také Boot Camp instalace.
  • Parallels Desktop Backup - obnova virtuálních strojů na Macu bude efektivnější než kdy dříve. Taktéž mohou být VMs obnoveny coby sady souborů, které lze spustit v prostředí Parallels Desktop.
  • Vylepšené zálohování do cloudu - technologie Archive 3 navyšuje spolehlivost a výkon u Windows i Maců. Bezpečné ukládání dat off-site s vyspělým šifrováním vám zajistí vaše digitální soukromí.
  • Zálohování při zapojení USB, vylepšení pro WinPE média a aktivní ochrana proti ransomware.

Licence zálohovacího softwaru Acronis True Image

Zálohovací software Acronis True Image je dodávaný s trvalou elektronickou licencí pro 3 počítače (zařízení). Součástí elektronické licence je pak i online technická podpora připravená zodpovědět veškeré vaše dotazy.

Acronis True Image funguje na více platformách

Podporované platformy:
Microsoft Windows: Windows Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 SP1, Windows Home Server 2011 a Windows XP SP3 (32-bit) s omezením
Apple Mac OS X: Apple Mac OS X, High Sierra 10.13, Sierra 10.12, El Capitan 10.11 a Yosemite 10.10
Souborové systémy:
NTFS
FAT32
Ext2/Ext3/Ext4
ReiserFS
Linux SWAP
HFS+
APFS
Mobilní operační systémy:
iOS 8.0 a novější
Android 4.1 a novější

5,0
hodnotilo 2 zákazníků
50+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Základní parametry

Určení Pro domácnosti
Druh SW Kancelářská aplikace, Zálohovací software
Produkt Acronis True Image
Předplatné licence Ano

Licence

Typ licence Elektronická licence

Kompatibilita

Typ zařízení Mobilní zařízení , PC
Operační systém Windows , macOS , Android , iOS
Způsob instalace DVD

Licence

Způsob licencování Trvalá licence
Počet mobilních zařízení 3
Počet zařízení 3
Počet PC/Mac 3
Typ licence Elektronická licence
Kód:  SWLA0012
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  TI33L1LOS
WEB7