Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Darker

Kniha, česky
-26%
449 Kč
334 Kč
304 Kč bez DPH

Darker

Padesát odstínů temnoty pohledem Christiana Greye

E L James se vrací do světa Padesáti odstínů v hlubším a temnějším pohledu na milostný příběh, který okouzlil miliony čtenářů celého světa. Znovu prožijte vášeň Padesáti odstínů temnoty očima Christiana Greye prostřednictvím jeho vlastních slov, zmučených myšlenek, úvah a snů.
Jejich spalující a smyslný poměr jim přinesl smutek a výčitky, přesto nedokáže Christian Grey vyhnat Anastasii Steeleovou z hlavy. Odhodlaný získat ji zpět se pokouší potlačit své zvrácené touhy i potřebu absolutní kontroly a snaží se milovat Anu za jejích vlastních podmínek. Hrůzy jeho dětství ho však pronásledují dál, zatímco Anin úskočný šéf Jack Hyde chce Anu pro sebe. Pomůže Christianovi důvěrník a terapeut doktor Flynn čelit jeho démonům? Nebo ho majetnictví Eleny, jeho svůdkyně, a vyšinutá oddanost Leily, jeho bývalé submisivní společnice, vtáhnou zpět do minulosti? I kdyby si Christian opět vybojoval Anino srdce, může tak temný a osudem zdeptaný muž doufat, že si ho udrží?

E L James

Vlastním jménem Erika Mitchell Leonardová (*1963), je nezávislá anglická spisovatelka, televizní producentka a scénaristka. Svou prvotinu vydala na jaře 2011 jako e-knihu na internetu. V internetovém knihkupectví si ji stáhlo přes milion čtenářů a z knihy se stal světový bestseller. Román Padesát odstínů šedi se vyšplhal na přední místa prestižního žebříčku nejprodávanějších knih v USA hodnoceného listem The New York Times.

4,9
Hodnotilo 14 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Základní

Autor E L James
Počet stran 552 stran
Série Padesát odstínů
Díl série 5.
Rok vydání 2018
Typ Kniha
Nakladatel Baronet
Vazba Pevná bez přebalu lesklá
Druh Kniha

Jazyk

Jazyk česky
Kód:  FKP0272494
Prod. číslo:  978-80-269-0947-7
P-DC1-WEB14