Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Fakturatik verze Gold (elektronická licence)

3 290 Kč
2 719 Kč bez DPH

Fakturatik verze Gold (elektronická licence)

 Software FATURATIK nabízí podporu pro vystavování faktur a mnoho dalších užitečných funkcí v uživatelsky přívětivém a cenově výhodném řešení. Nabízí funkce pro vedení skladových zásob, evidenci plateb, a široké možnosti nastavení systému podle vašich preferencí. Verze Gold je určena pro uživatele, kteří potřebují kromě fakturace sledovat i zásobu neomezeného množství skladových položek.

Klíčové vlastnosti kancelářského softwaru FAKTURATIK verze Gold

  • Software FATURATIK Gold s řadou užitečných funkcí
  • Vytváření faktur a dalších typů dokladů
  • Přehledný seznam dokladů pro filtraci a prohledávání
  • Úplný přehled o přijatých platbách a úhradách
  • Evidence materiálu, zboží a služeb a vedení skladových zásob
  • Tiskové sestavy s exportem do PDF
  • Export údajů do textového CSV formátu
  • Víceuživatelský přístup
  • Široké možnosti nastavení systému 

Vytvářejte a spravujte doklady v aplikaci FATURATIK

Doklady jsou v aplikaci FATURATIK k dispozici v přehledném seznamu, kde je možno doklady vytvářet, editovat, tisknout, exportovat, filtrovat, řadit a prohledávat. FATURATIK nabízí několik základních typů dokladů jako jsou cenové nabídky, objednávky, zálohové faktury, vydané faktury, dodací listy, a přijaté faktury. Kromě toho si lze nadefinovat neomezené množství uživatelských typů dokladů opatřených logem firmy, obrázky položek a razítkem s podpisem. Často používané texty  uložíte do evidence a opakovaně je na dokladech použijete.

S programem FAKTURATIK bude váš platební styk pod kontrolou

S programem FAKTURATIK budete mít informace o všech úhradách - zaplacených, přijatých, částečných, v hotovosti i o platbách z účtu ve formě přehledné evidence. Lze ji použít jako peněžní deník při paušální evidenci výdajů. Okamžitě uvidíte celkovou výši zdanitelných příjmů a výdajů, stejně jako zůstatek na účtu. Navíc je zde grafický přehled příjmů v jednotlivých měsících, statistika, třídění podle měny, specifikací nebo obchodních partnerů.

Evidence materiálu, zboží a služeb a vedení skladových zásob

Předměty vašeho podnikání, například materiály, výrobky, zboží, nebo služby jsou aplikaci FAKTURATIK Gold uspořádány v přehledném seznamu. Každá položka může kromě základních údajů obsahovat i obrázek, čárový kód a ceny ve vícero měnách. Pro vybrané položky může být vedena skladová evidence se sledováním příjmů, výdejů, rezervací a celkových zásob.

Tiskové sestavy na míru v programu FAKTURATIK

FAKTURATIK disponuje řadou tiskových sestav, jejichž vzhled lze pomocí zabudovaného editoru  upravit například změnou velikosti a barvy písma. Tiskové sestavy můžete vyexportovat do PDF formátu a posílat je vašim partnerům. Uložená data lze navíc exportovat do textového CSV formátu a použít je pro další zpracování.

Parametry a specifikace

Základní parametry

Určení Pro domácnosti, Pro firmy
Druh SW Kancelářská aplikace
Doručení licenčního klíče E-mail

Typ licence

Typ licence Ke stažení
Kód:  SWLFA0002
Prod. číslo:  FAKT_1_SK_GOLD
P-DC1-WEB24