Obnovit stránku

Hvězdy na cestě

Kniha, česky
-15%
Novinka! Nedělní objednávky doručíme již dnes nebo v pondělí (Jak si vyberete :)
349 Kč
297 Kč
270 Kč bez DPH

Hvězdy na cestě

Román Hvězdy na cestě vám připomene, že každý má svůj příběh, jen ho nikdy nevidíme celý

Ve čtivém románu Hvězdy na cestě se dozvídáme, že slavný stárnoucí herec Igor a jeho dcera, úspěšná spisovatelka Vanda, prožili v minulosti tragédii, která navždy změnila jejich životy. Kvůli ní se vzájemně odcizili.  Po letech se setkají na Krétě, aby zde splnili jedno poslední přání. Ustát řadu vypjatých situací a najít k sobě ztracenou cestu se občas bude jevit jako téměř nadlidský úkol.
Podaří se jim to vůbec během jejich společných dnů? Velmi emotivní vyprávění, jehož hlavním tématem je vina a odpuštění, vás spolu s hlavními hrdiny přivede k jasnému poselství románu Hvězdy na cestě: "Každý má svůj příběh, jen ho nikdy nevidíme celý."
Karin Krajčo Babinská natočila dva celovečerní filmy – Pusinky (2007) a Křídla Vánoc (2014). Režírovala úspěšné klipy kapely Kryštof (Ty a já, Zůstaň tu se mnou, Šňůry) a také jejich velká koncertní show. V roce 2016 se proslavila založením blogu Kecy, kecy, kecičky, který se stal velmi navštěvovaným. Zaznamenávala nejrůznější momenty ze společného života se známým zpěvákem Richardem Krajčem. Příběhy vyšly v roce 2017 ve stejnojmenné knize, kde je Krajčo vtipně glosuje.
V roce 2018 vydala velmi čtivou knihu Za sny. Příběh muže Maxe, kterého vlastní způsob života dohnal na samé dno a ženy Marly, která sice překypuje energií a radostí ze života, avšak ukrývá osudové tajemství. Jejich náhodné setkání jim oběma změní životy.
V roce 2020 Karin Krajčo Babinská potěšila své čtenáře svojí třetí knihou Hvězdy na cestě, která je minimálně stejně úspěšná, jako její předchůdkyně. 

Napsali o knize Hvězdy na cestě

"Tak toto je přesně typ knihy, která vás nutí vše rychle udělat, aby jste zase mohli pokračovat ve čtení. Na konci jsem cítila smutek, ze končí. Příběhy několika lidí navzájem se prolínající. Vzbudí zamyšlení."

Databáze knih

"Krásný příběh, je těžké se od knihy odtrhnout, děkuji Karin za chvilky prožité spolu s postavami knihy v teple na krásné Krétě. :) Přečetla jsem ji opravdu jedním dechem, moc se mi propojenost jednotlivých osob líbila a velmi mě potěšilo i zpestření v podobě příběhu tuláckého pejska. Některé věci zůstaly trošičku pootevřené, tak bych klidně přivítala i druhé pokračování. :)"

Databáze knih

"Od Karin Krajčo Babinské jsem četla již jednu knihu. Tak mne zlákala i tato nová. Její styl psaní se mi moc líbí. Moc se na ni těším. A doufám, že budu moci doporučit i dalším čtenářům."

Heureka

Karin Krajčo Babinská

Karin Krajčo Babinská

Karin Krajčo Babinská se narodila v roce 1974. Vystudovala na FAMU obor filmová a televizní režie. Po škole se řadu let živila natáčením reklamních spotů. Natočila dva celovečerní filmy, režírovala nejúspěšnější klipy kapely Kryštof a také jejich velká koncertní show, včetně té největší na Strahově pro 70 tisíc fanoušků. Se svým manželem Richardem Krajčem žije v Praze. V domě plném kytar, koček a psů vychovávají tři děti. 

4,8
Hodnotili 4 zákazníci
500+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Základní

Autor Karin Krajčová Babinská
Počet stran 304 stran
Rok vydání 2020
Typ Kniha
Nakladatel Cpress
Vazba Vázaná s laminovaným potahem
Druh Kniha

Jazyk

Jazyk česky
Kód:  FKP0336605
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  978-80-264-3298-2
P-DC1-WEB28