Obnovit stránku
Pro výdej již objednaného zboží jsou naše pobočky otevřeny. Přečtěte si aktuální doporučení k nákupu.
Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci. Ze všech sil pracujeme na včasném doručení objednávek. Děkujeme za pochopení.

Instalace na dálku - software 1 licence (kromě Windows/Office)

299 Kč
247 Kč bez DPH

Instalace na dálku - software 1 licence (kromě Windows/Office)

Pomoc s instalací softwaru na dálku

Zakoupili jste nový software a nevíte si rady s jeho instalací? Tento problém můžete vyřešit snadno a rychle s unikátní službou Alza servis. Pomocí vzdáleného přístupu vám software nainstalujeme do vašeho počítače a zajistíme jeho bezproblémový chod. Jelikož se jedná o instalaci na dálku, vše zvládnete z pohodlí vašeho domova, takže ušetříte spoustu času i starostí.Co služba obsahuje? 

 • Instalace licencovaného software kromě Windows/Office
 • Asistence při registraci licenčního klíče
 • Kontrola aktualizací a funkčnosti

Jak to funguje?

 • Nakupte požadovaný typ služby
 • Po jejím zaplacení se vám zákaznickém účtu Alzy v sekci knihovny/licence do pár minut zobrazí licenční kód.
 • Kontaktujte zákaznickou podporu na email alza.podpora@proservia.cz (dostupnost 7 dnů v týdnu 24h denně) a uveďte své jméno, příjmení, případné firemní údaje, místo realizace s přesnou adresu, model zařízení (NTB/tiskárny/router apod.), včetně preferované doby (nezávazně).
 • Na uvedené kontaktní tel. číslo se vám nejpozději následující pracovní den ozve operátor za účelem ověření platnosti zakoupeného licenčního kódu a dohodnutí dalšího postupu pro realizaci služby. V případě nemožnosti využít email či jakéhokoli jiného problému je možno taktéž kontaktovat zákaznickou podporu na tel. +420 226 254 952. 
 • Po ověření platnosti licenčního kódu vás nejpozději do 24 hodin kontaktuje technik, který s vámi domluví přesný čas realizace (v pracovní dny Po-Pá 8-18 hod).

Pokud jste zakoupili instalaci na dálku  ke  krabicové verzi  softwaru, je potřeba aktivovat službu až ve chvíli, kdy máte krabici fyzicky  dispozici. Je v ní obsažen licenční klíč k produktu, který je potřeba pro instalaci. 

Služba je dostupná Po - Pá   8:00 - 21:00  hod


Bezpečnost na prvním místě 

Díky vzdálenému přístupu může náš technik ovládat váš počítač stejným způsobem, jako by byl osobně přítomný u vás doma. Na ploše navíc vidíte jeho aktivitu v reálném čase, takže máte dokonalou kontrolu nad jeho konáním. Vzdálenou pomoc je samozřejmě možné kdykoliv přerušit. Spojení na dálku je díky pokročilému šifrování maximálně bezpečné, takže nemusíte mít strach, že by během zásahu technika došlo k zneužití vašich dat.


Podmínky pro správné fungování služby

 • Operační systém Windows 7 a vyšší
 • Minimální rychlost internetového připojení 2 Mbit pro stahování (download) a 1 Mbit pro posílání (upload), bez omezení dat (FUP)
 • Zásah může trvat od několika minut až po několik hodin v závislosti na rychlosti internetu a typu zvoleného zásahu
 • Zakoupený servisní kód je možné použít maximálně do 6 měsíců od jeho nákupu
5,0
hodnotilo 1 zákazníků
50+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Základní parametry

Určení Pro domácnosti, Pro firmy
Kód:  SWLI0035
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  C3_INSTALSW017
WEB12