Obnovit stránku

Microsoft SQL Server 2022 - 1 User CAL Education

1 789,-

Microsoft SQL Server 2022 - 1 User CAL Education

Pokud si nejste jisti výběrem, kontaktujte náš obchodní tým: <[email protected]>, protože tuto licenci není možné v případě chybného nákupu stornovat.

Pro zakoupení a využívání tohoto produktu je nutné aby škola měla zřízený účet "o365" a Microsoftem přidělený tzv. EDU statut.
Pokud škola statut nemá, je možnost daný statut přes nás u Microsoftu zažádat.Pro jeho zažádání je nutné dodat následující dokumenty v PDF:

  • 1) Osvědčení o akreditaci / dokument od řídícího orgánu
  • 2) Dopis od ministerstva / ministerstva / rady pro vzdělávání s uvedením akademické akreditace / uznání / způsobilosti

Vyřízení statutu na Microsoftu trvá několik dní, během kterých MS kontroluje, zda se jedná opravdu o školu a má tedy na EDU licenci nárok. Jakmile je statut potvrzen, je ihned objednána licence a zasílá se na danou školu: přihlašovací jméno a jednorázové heslo, pro přístup do účtu.
 
K přidělení licence je potřeba mít "o365" účet u Microsoftu

  • a) pokud škola již účet má: je daná škola kontaktována s aktivačním linkem pro vzájemné spárování (škola vs. Alza) a sdělení tzv. tenantu.
  • b) pokud škola zatím účet nemá: účet je jí vytvořen a jsou jí zaslány údaje, aby se k účtu dostali.

 Následně nalezne škola licenci v rámci svého účtu "o365" v sekci fakturace - > vaše produkty.

Microsoft SQL Server 2019 – 1 User CAL Education

Analyzujte strukturovaná i nestrukturovaná data s Microsoft SQL Server 2019 – 1 User CAL Education. Tato verze přináší možnost výběru jazyka dle vašich preferencí. Oceníte špičkový výkon a dostatečnou škálovatelnost vaší databáze. S Microsoft SQL Server 2019 - 1 User CAL získáte přístup k bohatým interaktivním sestavám Power Business Intelligence na jakémkoliv zařízení.
Licence typu User CAL Education opravňuje uživatele k přístupu ke službám Microsoft SQL Server 2019. Pro použití pouze v rámci školství.

Získejte inteligenci pro svá data

Microsoft SQL Server 2019 - 1 User CAL Education přináší přehled o vašich datech pomocí dotazováním napříč celým datovým prostředím. Odpadá jakékoliv zbytečné přesouvání či replikování dat. SQL 2019 se pyšní certifikací databáze, čímž eliminuje riziko nekompatibility databází.

Silné zabezpečení vašich dat

Vestavěné funkce Microsoft SQL Server 2019 - 1 User CAL Education zajišťují ochranu dat za pomocí monitorování a identifikace podezřelých aktivit. V případě nálezu vás okamžitě upozorní svými výstražnými funkcemi. Vaše citlivá data navíc můžete šifrovat a provádět výpočty na šifrovaných datech.

Maximální dostupnost

Vytvářejte stávající nebo nové aplikace v Azure. Získáte tak nejlepší poměr ceny a výkon pro nejsložitější úkoly SQL Serveru. Vaše data budou v bezpeční i při nenadálé havárii a navíc dostupná odkudkoliv. Oceníte rychlou obnovu dat bez ohledu na počet nebo velikost aktivních transakcí.

Clustery velkých dat

Microsoft SQL Server 2019 - 1 User CAL Education vám usnadní správu prostředí s velkými objemy dat. Poskytuje klíčové prvky datového jezera, které jsou hluboce integrované se systémem SQL Server a plně podporované Microsoft SQL Server 2019 - 1 User CAL Education je možné snadno nasadit pomocí kontejnerů s Linuxem v clusteru Kubernetes.

Jak funguje nákup měsíční (CSP) / trvalé (LTSC) licence?

  • Zvolte si počet kusů
  • Licence je generována podle údajů zákazníka na Alza.cz, pokud si přejete vystavit licenci na jiného uživatele nebo svůj MS tenant účet, kontaktujte prosím Pro firmy
  • Po uhrazení objednávky pokračujte do vlastního účtu elektronických licencí, kde klikněte na Váš produkt (po tomto kroku bude licence vytvořena, generování licencí probíhá v pracovní dny od 8 – 16 hod.)
  • Následně obdržíte Vaše přihlašovací údaje (unikátní přihlašovací údaje pro Microsoft portál), které Vám dorazí na Vaši emailovou adresu registrovanou u Alza.cz
  • S přihlašovacími údaji od Microsoftu se přihlásíte do portálu , kde provedete stažení a nastavení produktů – případný rychlý návod zde

Důležité informace pro správný nákup licence:

Pokud máte Microsoft ID od jiného dodavatele, je nutné toto MS ID zaslat ihned po vytvoření objednávky na [email protected], v případě neuvedení MS ID Vám bude vygenerováno nové. Microsoft ID pro CSP není kompatibilní s domácími produkty jako jsou např. Microsoft 365 Personal/Family.
Tato licence je určena pro použití ve škole/neziskové organizaci. Pro aktivaci licencí je potřeba dodat IZO (školní identifikátor)/potvrzení neziskové organizace. Pokud nejste ředitelem dané instituce, je potřeba dodat pověření o oprávněnosti k nákupu. Pokud si nejste jisti výběrem, kontaktujte náš obchodní tým: <[email protected]>.

Parametry a specifikace

Základní parametry

Druh SW Kancelářská aplikace, Operační systém
Produkt Microsoft SQL Server
Doručení licenčního klíče E-mail

Typ licence

Typ licence Ke stažení

Licence

Způsob licencování Trvalá licence
Počet zařízení 1
Délka předplatného Bez omezení měsíců
Přenositelnost licence Přenositelná
Zeměpisné omezení aktivace Pouze v EU

Kompatibilita

Způsob instalace Ke stažení (elektronicky)

Jazyková verze

Jazyková verze angličtina

Typ software

Typ software MS Office
Kód:  SWMM0695
Prod. číslo:  DG7GMGF0FKZWEDU1
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB08