Obnovit stránku

Microsoft SQL Server 2022 Standard Core - 2 Core License Pack Education

30 890,-

Microsoft SQL Server 2022 Standard Core - 2 Core License Pack Education

Pokud si nejste jisti výběrem, kontaktujte náš obchodní tým: <[email protected]>, protože tuto licenci není možné v případě chybného nákupu stornovat.

Pro zakoupení a využívání tohoto produktu je nutné aby škola měla zřízený účet "o365" a Microsoftem přidělený tzv. EDU statut.
Pokud škola statut nemá, je možnost daný statut přes nás u Microsoftu zažádat.Pro jeho zažádání je nutné dodat následující dokumenty v PDF:

 • 1) Osvědčení o akreditaci / dokument od řídícího orgánu
 • 2) Dopis od ministerstva / ministerstva / rady pro vzdělávání s uvedením akademické akreditace / uznání / způsobilosti

Vyřízení statutu na Microsoftu trvá několik dní, během kterých MS kontroluje, zda se jedná opravdu o školu a má tedy na EDU licenci nárok. Jakmile je statut potvrzen, je ihned objednána licence a zasílá se na danou školu: přihlašovací jméno a jednorázové heslo, pro přístup do účtu.
 
K přidělení licence je potřeba mít "o365" účet u Microsoftu

 • a) pokud škola již účet má: je daná škola kontaktována s aktivačním linkem pro vzájemné spárování (škola vs. Alza) a sdělení tzv. tenantu.
 • b) pokud škola zatím účet nemá: účet je jí vytvořen a jsou jí zaslány údaje, aby se k účtu dostali.

 Následně nalezne škola licenci v rámci svého účtu "o365" v sekci fakturace - > vaše produkty.

Microsoft SQL Server 2022 Standard edice v sobě zahrnuje základní správu dat a databází business intellignece pro oddělení a malé organizace ke spouštění jejich aplikací. Podporuje také běžné vývojové nástroje pro místní prostředí a cloud. Její výhodou je efektivní správa databází s minimálními prostředky IT.

Klíčové vlastnosti kancelářského softwaru Microsoft SQL Server 2022 Standard Core - 2 Core License Pack Education

 • Microsoft SQL Server 2022 podpoří růst vašeho podnikání
 • Databázový Engie SQL Server slouží k ukládání a zabezpečení dat
 • Analysis Services pro vytváření a správu OLAP
 • Reporting Services platforma pro vývoj aplikací sestav
 • Master Data Services umožňuje spravovat kmenová data
 • Služby strojového učení (v databázi)
 • Virtualizace dat pomocí PolyBase
 • Propojené služby Azure
 • Microsoft SQL Server 2022 podporuje jazyky R a Python
 • Použití možné jen v rámci školství

Databázový Engie SQL Server

Pro ukládání, zpracování a zabezpečení dat, replikaci i fulltextové vyhledávání je připraven databázový Engine SQL Server. Zahrnuje v sobě nástroje pro správu relačních a XML dat v integraci databázové analýzy a integraci PolyBase pro přístup na heterogenní zdroje dat a služby strojového učení pro spouštění skriptů Python a R s relačními daty. SQL Server 2022 má rozšířené funkce Azure včetně Azure Synapse Link, přístup Microsoft Purview, rozšíření Azure pro SQL Server, pay-as-you-go vyúčtování i funkce propojení pro správnou instalaci SQL.

Analysis Services a Reporting Services

Nechybí ani nástroje pro vytváření a správu online analytického zpracování (OLAP) a aplikací pro dolování dat ve formě Analysis Services. Ve službě Reporting Services lze vytvářet, spravovat i zavádět tabulkové, maticové, grafické i neformátované sestavy. Reporting Services představuje rozšiřitelnou platformu pro vývoj aplikací sestav. K dispozici je sada grafických nástrojů a programovatelných objektů pro přesun, kopírování a transformaci dat. Obsahuje také Data Quality Services (DQS) pro Integration Services.

Jak funguje nákup měsíční (CSP) / trvalé (LTSC) licence?

 • Zvolte si počet kusů
 • Licence je generována podle údajů zákazníka na Alza.cz, pokud si přejete vystavit licenci na jiného uživatele nebo svůj MS tenant účet, kontaktujte prosím Pro firmy
 • Po uhrazení objednávky pokračujte do vlastního účtu elektronických licencí, kde klikněte na Váš produkt (po tomto kroku bude licence vytvořena, generování licencí probíhá v pracovní dny od 8 – 16 hod.)
 • Následně obdržíte Vaše přihlašovací údaje (unikátní přihlašovací údaje pro Microsoft portál), které Vám dorazí na Vaši emailovou adresu registrovanou u Alza.cz
 • S přihlašovacími údaji od Microsoftu se přihlásíte do portálu , kde provedete stažení a nastavení produktů – případný rychlý návod zde

Master Data Services

Spravovat kmenová data umožňuje Master Data Services. Může spravovat libovolnou doménu produktů, zákazníků nebo účtů. Součástí je také hierarchie, granulární zabezpečení, transakce, verzování dat a obchodní pravidla a také doplněk pro Excel, který lze použít ke správě dat. Microsoft SQL Server 2022 podporuje jazyky R a Python. Podporuje distribuovaná, škálovatelná řešení strojového učení využívající podnikové zdroje dat. Nechybí ani virtualizace dat pomocí PolyBase, kde se můžete dotazovat na různé typy dat v různých typech zdrojů ze serveru SQL.

Důležité informace pro správný nákup licence:

Pokud máte Microsoft ID od jiného dodavatele, je nutné toto MS ID zaslat ihned po vytvoření objednávky na [email protected], v případě neuvedení MS ID Vám bude vygenerováno nové. Microsoft ID pro CSP není kompatibilní s domácími produkty jako jsou např. Microsoft 365 Personal/Family.
Tato licence je určena pro použití ve škole/neziskové organizaci. Pro aktivaci licencí je potřeba dodat IZO (školní identifikátor)/potvrzení neziskové organizace. Pokud nejste ředitelem dané instituce, je potřeba dodat pověření o oprávněnosti k nákupu. Pokud si nejste jisti výběrem, kontaktujte náš obchodní tým: <[email protected]>.

Parametry a specifikace

Základní parametry

Druh SW Kancelářská aplikace, Operační systém
Produkt Microsoft SQL Server
Doručení licenčního klíče E-mail

Typ licence

Typ licence Ke stažení

Licence

Způsob licencování Trvalá licence
Počet zařízení 1
Délka předplatného Bez omezení měsíců
Přenositelnost licence Přenositelná
Zeměpisné omezení aktivace Pouze v EU

Kompatibilita

Způsob instalace Ke stažení (elektronicky)

Jazyková verze

Jazyková verze angličtina

Typ software

Typ software MS Office
Kód:  SWMM0697
Prod. číslo:  DG7GMGF0FLR2EDU
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB13