Obnovit stránku

Windows Server Standard Core 2019 SNGL OLP 16Lic NL CoreLic (elektronická licence)

34 690 Kč
28 669 Kč bez DPH

Windows Server Standard Core 2019 SNGL OLP 16Lic NL CoreLic (elektronická licence)

Po třech letech přichází Microsoft s novou přepracovanou verzí svého operačního systému pro servery. Nejnovější verze vychází z verze 2016 a jeho největšími přednostmi se stává využitelnost v hybridní platformě Azure i vylepšení platformy pro moderní aplikace a hyperkonvergovanou infrastrukturu. Na vyšší úroveň je povýšeno zabezpečení celého operačního systému a počítá se také s tvorbou nativních cloudových aplikací a  modernizaci tradičních aplikací s využitím kontejnerů a mikroslužeb.

Přednosti operačního systému Windows Server Standard 2019

  • Elektronická licence pro server s max 16 jádry
  • Maximálně 2 virtuální zařízení
  • Přepracovaná úroveň zabezpečení
  • Chráněná virtuální zařízení
  • Podpora hybridní platformy Azure
  • Integrovaná HCI
  • Proaktivní ochrana a detekování útoků
  • Využití odezvy serverů
  • Zabezpečení pomocí šifrování sítě
  • Upraveno pro moderní aplikace

Operační systém s vylepšenou úrovní bezpečnosti

Ve verzi z roku 2016 byla představena technologie chráněných virtuálních zařízení, která je nyní ve verzi 2019 více zdokonalena. Nově virtuální zařízení pracující se systémem Linux. Funkce chráněného virtuálního zařízení je samozřejmě doplněna o zvýšenou kontrolu přístupu pro administrátory. VMConnect nyní lépe odstraňují chyby obou systémů a mezi servery navzájem můžete navíc díky jedinému kliknutí chránit celou síť díky šifrování. Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP) zajišťuje proaktivní ochranu, detekuje útoky a potencionálně zranitelná slabá místa. Technologie umožňuje využití odezvy serverů a celkově velmi výrazně posiluje zabezpečení.

Pokročilé řešení pro hybridní prostředí

Hybridní využití je plně připraveno k využití spolupráce se systémem Linux. Windows Subsystem pro Linux (WSL) vám nabídne snadné přenesení jeho skriptů do Windows a podporovány jsou také průmyslové standardy OpenSSH, Curl a Tar. Windows Server 2019 je schopen využít i práce s kompomenty klastru Kubernetes, pro které byl rovněž vylepšen. Pamatováno je i na hyper-konvergovanou infrastrukturu (HCI), která s novou verzí operačního systému 2019 poskytuje daleko širší možnosti škálovatelnosti než předchozí verze. V neposlední řadě je výrazně spolehlivější a výkonnější.

Elektronická multilicenční smlouva SNGL OLP NL

Operační systém Microsoft Windows Server 2019 lze získat jako elektronickou licenci v podobě nové Open Licence (SNGL OLP). Jedná se o multilicenční řešení Open Business no level (NL), které danou elektronickou licenci nebo software Assurance umožňuje získat. Tento balíček obsahuje licence pro Windows server s maximálně 16 jádry a dvojici virtuálních zařízení.

Parametry a specifikace

Základní parametry

Určení Pro firmy
Druh SW Operační systém
Produkt Microsoft Windows Server
Doručení licenčního klíče E-mail

Typ licence

Typ licence Ke stažení

Licence

Způsob licencování Trvalá licence
Počet zařízení 1

Kompatibilita

Typ zařízení PC
Operační systém Windows
Způsob instalace Ke stažení (elektronicky)
Kód:  SWLM0010
Prod. číslo:  9EM-00652
P-DC1-WEB18