Obnovit stránku

Během svátku 8.5. mají všechny naše pobočky otevřeno, mimo P7 - Holešovic, P4 - Hájí, P9 - Počernic (pouze AlzaDrive otevřen), Brna - Střed, Brna - Lískovce, Děčína, Frýdku-Místku, Kladna, Ostravy a Plzně.

Microsoft Windows Server Datacenter 2019 x64 EN, 16 CORE (OEM) - hlavní licence

138 900 Kč
114 793 Kč bez DPH

Microsoft Windows Server Datacenter 2019 x64 EN, 16 CORE (OEM) - hlavní licence

Po třech letech přichází Microsoft s novou přepracovanou verzí svého operačního systému pro servery. Nejnovější verze vychází z verze 2016 a jeho největšími přednostmi se stává využitelnost v hybridní platformě Azure i vylepšení platformy pro moderní aplikace a hyperkonvergovanou infrastrukturu. Na vyšší úroveň je povýšeno zabezpečení celého operačního systému a počítá se také s tvorbou nativních cloudových aplikací a  modernizaci tradičních aplikací s využitím kontejnerů a mikroslužeb. Jedná se o anglickou jazykovou verzi systému.

Přednosti operačního systému Windows Server Datacenter 2019 EN

 • Fyzická (box) licence OEM pro server s max. 16 jádry
 • Neomezený počet virtuálních zařízení
 • Přepracovaná úroveň zabezpečení
 • Chráněná virtuální zařízení
 • Podpora hybridní platformy Azure
 • Integrovaná HCI
 • Proaktivní ochrana a detekování útoků
 • Využití odezvy serverů
 • Zabezpečení pomocí šifrování sítě
 • Upraveno pro moderní aplikace
 • Anglická jazyková verze

Operační systém s vylepšenou úrovní bezpečnosti

Ve verzi z roku 2016 byla představena technologie chráněných virtuálních zařízení, která je nyní ve verzi 2019 více zdokonalena. Nově virtuální zařízení pracující se systémem Linux. Funkce chráněného virtuálního zařízení je samozřejmě doplněna o zvýšenou kontrolu přístupu pro administrátory. VMConnect nyní lépe odstraňují chyby obou systémů a mezi servery navzájem můžete navíc díky jedinému kliknutí chránit celou síť díky šifrování. Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP) zajišťuje proaktivní ochranu, detekuje útoky a potencionálně zranitelná slabá místa. Technologie umožňuje využití odezvy serverů a celkově velmi výrazně posiluje zabezpečení.

Pokročilé řešení pro hybridní prostředí

Hybridní využití je plně připraveno k využití spolupráce se systémem Linux. Windows Subsystem pro Linux (WSL) vám nabídne snadné přenesení jeho skriptů do Windows a podporovány jsou také průmyslové standardy OpenSSH, Curl a Tar. Windows Server 2019 je schopen využít i práce s kompomenty klastru Kubernetes, pro které byl rovněž vylepšen. Pamatováno je i na hyper-konvergovanou infrastrukturu (HCI), která s novou verzí operačního systému 2019 poskytuje daleko širší možnosti škálovatelnosti než předchozí verze. V neposlední řadě je výrazně spolehlivější a výkonnější.

Parametry a specifikace

Základní parametry

Určení Pro firmy
Druh SW Operační systém
Produkt Microsoft Windows Server
Doručení licenčního klíče Součást balení

Typ licence

Typ licence Fyzická licence

Licence

Způsob licencování OEM licence
Počet zařízení 16

Kompatibilita

Typ zařízení PC
Operační systém Windows
Způsob instalace CD/DVD

Jazyková verze

Jazyková verze angličtina
Kód:  SWKM0010EN
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  P71-09023
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB08