Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Mixéry ECG

Mixéry ECG

První výrobky od značky ECG se objevily již v roce 1996. Od tohoto roku prošla značka ECG úžasným vývojem a stále drží krok s trendy současné doby. Společnost klade důraz na kvalitu a bezpečnost, bere ohledy na životní prostředí, naslouchá přáním zákazníků a především nabízí atraktivní výrobky dostupné všem – mezi ně patří také kuchyňské spotřebiče. Pro usnadnění práce v kuchyni využijete jeden z mixérů ECG, ať už smoothie a nutriční, nebo stolní, tyčové či ruční.

Stolní mixér ECG

Stolní mixéry ECG zvládnou téměř vše

Stolní mixéry ECG jsou určeny přímo na výrobu vynikajících vitamínových koktejlů. Díky objemné nádobě můžete připravit ovocný či zeleninový koktejl pro celou rodinu. Stolní mixér ECG rozmixuje suroviny na velmi jemnou konzistenci a výsledkem je pak pouze lahodná chuť. Mixéry obsahují také přídavné nástavce, takže si kromě vitamínové šťávy připravíte i čerstvě nasekané bylinky či oříšky.

Tyčové mixéry ECG jako základ do každé kuchyně

Tyčový mixér přijde vhod do každé domácnosti. Je výborným pomocníkem při přípravě různých druhů pokrmů a díky svým vlastnostem dokáže v mnohém nahradit klasický kuchyňský robot. Tyčový mixér ECG poznáte především podle ergonomicky tvarované a protiskluzové rukojeti, nízké hmotností i kvalitnímu a pevnému materiálu. K tyčovému mixéru ECG také nabízí spoustu příslušenství pro snadné šlehání, sekání, krájení či drcení.

Tyčový mixér ECG
Ruční mixér ECG

Ruční mixéry ECG pro snadnou přípravu pokrmů

Ruční mixéry ECG vám pomohou s mixováním, hnětením či šleháním, čímž vám zjednoduší přípravu pokrmů na minimum. Ke své činnosti využívají dva odnímatelné háky z oceli, tudíž s nimi můžete uhníst i tužší těsto či rozmixovat polévku. Ruční mixér ECG má ergonomicky tvarovanou rukojeť, aby vám výborně padl do ruky.

Smoothie mixéry ECG pro zdravý životní styl

Nutriční či smoothie mixér ECG ve vteřině promění misku ovoce nebo zeleniny v lahodné smoothie. Jejich velkou výhodou je, že extrahují těžko dosažitelné výživné látky, a tak z jídla dostanou maximum jeho nutričních hodnot. Veškeré mixéry na smoothie ECG nabízejí možnost namixovat si koktejl přímo ve speciální nádobě, ze které můžete šťávu rovnou pít nebo si ji vychutnáte jako svačinku po cestě.

Smoothie mixér ECG
Upřesnit parametry
3 položky
P-DC1-WEB13