Alza Benefit slevy - Moisturising Body Creams
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 23
WELEDA Calendula Body Lotion 200ml
329,-
165 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Body Cream hydrating, softening and soothing, skin type: normal, suitable from birth
WELEDA Skin Food 75 ml
269,-
359 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for children for both men and women, moisturising, nourishing, softening and soothing, suitable for sensitive and dry skin, fragrance-free, applicable for: dry...
WELEDA Skin Food Light 75 ml
249,-
332 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for women for children, moisturising, protective, nourishing, softening and soothing, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, no...
NIVEA Luminous 630 body cream 200 ml
Amazing Deal
329,-
Save 40,-
165 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for both men and women, moisturising, nourishing and strengthening, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, alcohol-free and no artificial...
WELEDA Calendula Face and Body Cream 75ml
219,-
292 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Body Cream hydrating, protective, nourishing and soothing, contains lanolin, skin type: sensitive, oily, normal, combination and dry, suitable from birth
MIXA Niacinamide Bright Moisturizing Cream for Dark Spots, 400ml
208,-
52 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for both men and women, moisturising, brightening, nourishing and soothing, suitable for sensitive and dry skin, 400 ml volume - 52 Kč/100 ml
URIAGE Keratosane 30 40 ml
519,-
1,298 Kč/100 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Gel - for both men and women, moisturising, softening and soothing, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, paraben-free, fragrance-free and with urea,...
NIVEA Repair&Care cream fragrance free 400 ml
255,-
64 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for both men and women, moisturising, relaxing and soothing, suitable for dry skin, fragrance-free, applicable for: dry skin, 400 ml volume - 64 Kč/100 ml
Galmed Ondřejova ointment 100 g
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ointment - for dry skin - contains lanolin - 100g
HiPP Babysanft Sensitive face and body 100 ml
169,-
169 Kč/100 ml
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Body Cream - moisturising and nourishing, skin type: sensitive, suitable from Birth
NIVEA Creme Tube, 100ml
119,-
119 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for children for both men and women, moisturising, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, paraben-free, applicable for: dry skin, 100 ml...
UXITOL 13 Kerato 250 ml
Great price
249,-
100 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - exfoliating, moisturising and softening, dermo, protects against nappy rash, irritated skin and dry skin, for sensitive, normal, combination and dry skin, contains...
AVENE XeraCalm A. D. Relipidating balm 400 ml
829,-
207 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Balm - helps to restore the skin barrier and restore the balance of the microbiome, I-MODULIA⁺, LIPID Complex: B2, soothed skin, without perfume, non-comedogenic, for the most...
YVES ROCHER Firming anti-cellulite gel 200 ml
689,-
345 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Gel - for both men and women, moisturising, nourishing and strengthening, suitable for normal skin, with caffeine, applicable for: cellulitis, 200 ml volume -...
EUCERIN Aquaphor regenerating ointment 45 ml
469,-
1,042 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ointment - contains panthenol - volume: 45ml - 1,042 Kč/100 ml
L'OCCITANE Shea Butter Ultra Rich Body Cream 200 ml
1,150,-
575 Kč/100 ml
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for both men and women, moisturising, nourishing and softening, suitable for sensitive, normal, combination, dry and mature skin, contains also shea butter,...
URIAGE Bariéderm-Cica Stick Fissures Cracks 22 g
379,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for both men and women, moisturising, hypoallergenic, regenerating and soothing, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, fragrance-free,...
WELEDA Skin Food 100 Years Limited Edition 100ml
339,-
339 Kč/100 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - hydrating, regenerating, brightening and nourishing, for dry skin, for normal to dry skin, paraben-free, with natural ingredients and paraffin-free, for everyday use,...
AVENE XeraCalm Relipidating Cream 400 ml
829,-
207 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for children for both men and women, moisturising, suitable for sensitive and dry skin, preservative-free, applicable for: anti-itching, irritated skin and dry...
LOBEY Anti-cellulite cream 200 ml
569,-
285 Kč/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for women, moisturising and strengthening, contains also shea butter, applicable for: cellulitis, 200 ml volume - 285 Kč/100 ml
L'OCCITANE Amande Sublime Body Balm 200 ml
1,300,-
650 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for women, moisturising and strengthening, suitable for normal, combination, dry and mature skin, applicable for: dry skin, 200 ml volume - 650 Kč/100 ml
COCOSOLIS Filter Medium Instant Body Perfector 100ml
New arrival
749,-
749 Kč/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for women, moisturising, brightening, toning, smoothing and nourishing, suitable for normal skin, with hyaluronic acid and with vitamins, contains also hyaluronic...
Alma Hemp Care - Soothing Butter for Eczema and Psoriasis 60ml
430,-
717 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs at the supplier's
Body Cream - for both men and women, antioxidant, moisturising, protective, regenerating, nourishing, softening and soothing, suitable for sensitive, normal, combination, dry and...