Obnovit stránku

MORA VDIT 654 FF

Doprava
zdarma
8 990 Kč
7 430 Kč bez DPH

MORA VDIT 654 FF

Užijte si vaření s varnou deskou MORA VDIT 654 FF

Pořiďte si do vaší kuchyně indukční varnou desku MORA VDIT 654 FF, která se stane vašim nejlepší parťákem při přípravě neodolatelných pokrmů pro vás a celou vaši rodinu. Varná deska vám nabídne 4 varné zóny spolu s možností propojení 2 levých zón. Díky tomu tak získáte větší prostor pro rozměrnější kuchyňské nádobí. Varná deska MORA VDIT 654 FF si vás zajisté získá svými užitečnými funkcemi v podobně funkce KeepWarm, EasyMelt či ukazatele zbytkového tepla. Potěší vás také plynulá regulace výkonu 0–9 a funkce SuperBoost, která zajistí extra výkon u všech varných zón. Díky vysoce kvalitnímu skleněnému povrchu je údržba a čištění naprostá hračka.


Klíčové vlastnosti varné desky MORA VDIT 654 FF

 • K dispozici máte 4 varné zóny
 • Černé provedení se zkosenou přední hranou
 • Možnost propojení dvou levých zón
 • Funkce KeepWarm udrží pokrm při konstantní teplotě 70 °C
 • SuperBoost pro extra výkon varných zón
 • EasyMelt pro pomalé roztápění a rozmrazování
 • Plynulý regulace výkonu 0–9
 • Signalizace funkce
 • Možnost personalizace nastavení
 • Praktický dětský zámek
 • Automatické vypnutí indukční zóny po 1 min
 • Paměťová funkce pro obnovení nastavení
 • Okamžité dočasné zastavení vaření bez ztráty nastavení

Varná deska MORA VDIT 654 FF s možností propojení levých varných zón

Indukční varná deska MORA VDIT 654 FF si vás získá svým moderním propracováním se zkosenou přední hranou, které vkusně doplní interiér vaší kuchyně. Varná deska vám nabídne možnost propojení dvou levých zón, díky čemuž budete moci využívat i rozměrnější kuchyňské nádobí. Vznikne vám tak jedna velká varná plocha, kterou můžete využít na přípravu pokrmů, jež vyžadují větší kuchyňské náčiní. Tyto zóny umožňují varné desce MORA VDIT 654 FF rovnoměrné vaření nebo grilování.

Užitečné funkce pro každou příležitost

Pokud potřebujete vaše jídlo připravit co nejrychleji, zajisté vám u varné desky MORA VDIT 654 FF přijde vhod praktická funkce SuperBoost, která během chvilky zajistí extra výkon varné desky. Pokud potřebujete udržet pokrm teplý, využijte šikovnou funkci KeepWarm, která ho udrží při konstantní teplotě 70 °C. Jídlo se nepřipálí a bude mít stále perfektní chuť. Čokoládu či máslo perfektně a pomaličku roztopíte pomocí funkci EasyMelt při stálé teplotě 42 °C. Tato funkce je i vhodná v případě, kdy potřebujete rozmrazit zmražený pokrm.

Snadné vaření s varnou deskou MORA VDIT 654 FF

Varná deska MORA VDIT 654 FF vás mimo jiné potěší také dalšími funkcemi, které usnadní přípravu a vaření. V případě, že potřebujete nastavit čas, není nic lehčího, než využít funkci Timer, pomocí které si lze nastavit čas vaření až na 99 minut. Poté, co uplyne vámi zvolený čas, varná deska MORA VDIT 654 FF se automaticky vypne. Pokud potřebujete přerušit vaření, zajisté využijete funkci Pause, která pozastaví vaření bez ztráty nastavení varné zóny. Příjemným benefitem je možnost nastavení délky či hlasitosti zvuku tak, aby vám to bylo příjemné. V případě, že nechtěně vypnete varnou desku, je pro vás připravena šikovná funkce Memory, která vám dá 5 sekund na to, abyste obnovili naposledy použité nastavení.

Parametry a specifikace

Typ zásuvky

Země Česko, Slovensko, Slovinsko

Design

Design Klasický

Typ varné desky

Typ Indukční

Funkce a vlastnosti varné desky

Počet plotýnek 4
Funkce a vlastnosti Flexi zóna
Propojení desky s digestoří Ne

Rozměry

Výška 5,4 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 52,5 cm

Barva

Barva Černá

Provedení varné desky

Hrany Zkosená přední hrana
Rámeček Bez rámečku
Vzhled Černé sklo
Provedení Vestavná
Povrch Sklo

Připojení varné desky

Připojení 400 - 240 V
Kód:  MORVD075
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  737375
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB03