Obnovit stránku

Motorola Edge 30 Ultra recenze

Motorola Edge 30 Ultra (RECENZE):
Vlajkových lodí se jen tak nezalekne

Telefon Motorola Edge 30 Ultra už na první pohled zaujme designem a na své parametry také velmi přívětivou cenovkou. Jedná se o vůbec první smartphone osazený 200Mpx hlavním snímačem Samsung HP1. Jak si fotoaparát vedl v naší recenzi a může nová vlajkovka od Motoroly nabídnout i něco víc? Pojďme se společně podívat.



Recenze

Autor: Matěj Toul

Motorola Edge 30 Ultra (RECENZE) – OBSAH

  1. Motorola Edge 30 Ultra přichází v jednoduchém recyklovaném balení
  2. Velmi povedená kombinace hliníku a skla v režii Motoroly
  3. Motorola Edge 30 Ultra vrací zahnutý displej zpátky do hry
  4. Srdcem Motorola Edge 30 Ultra je nejnovější čip Snapdragon
  5. 200Mpx senzor Samsung HP1: fotografická revoluce, nebo lákavá reklama?
  6. Motorola Edge 30 Ultra potěší dobitím za 20 minut
  7. Skvělé funkční rozhraní a dlouhodobá podpora – konečně
  8. Jak vypadá rozhraní Edge 30 Ultra
  9. Další varianty modelu Motorola Edge 30 Ultra
  10. Recenze Motorola Edge 30 Ultra – verdikt
  11. Co jsme o Motorola Edge 30 Ultra napsali dříve?

Motorola Edge 30 Ultra přichází v jednoduchém recyklovaném balení

Ačkoliv Motorola, zejména kvůli nižšímu rozpočtu v porovnání s konkurencí, příliš velké kroky k ekologii nepodniká, věří, že i ty malé se počítají. Právě proto je balení Motorola Edge 30 Ultra kompletně z recyklovaného papíru a minimalistický design vlastně vypadá celkem hezky.

Mnohem zajímavější je pak obsah. Kromě samotného telefonu v balení najdete USB-C kabel a rychlonabíjecí adaptér. Ten klame tělem, protože i přes kompaktní rozměry a nízkou hmotnost podporuje až 125W rychlonabíjení. Pro srovnání si vybavím 120W adaptér Xiaomi 12 Pro z recenze z letošního května, který byl obrovský a dvakrát těžší než samotný telefon.

Motorola Edge 30 Ultra, krabička Motorola Edge 30 Ultra, balení
Bleskově rychlý 125W nabíjecí adaptér v balení Motorola Edge 30 Ultra jistě potěší.

Velmi povedená kombinace hliníku a skla v režii Motoroly

Co se týká designu, ušla série od předchozího modelu Motorola Edge 20 Pro pořádnou cestu. Návrat slaví hliníkový rámeček a záda z texturovaného tvrzeného skla Gorilla Glass 5. Hliníkové hrany jsou však o něco ostřejší a po stranách zúžené kvůli zahnutému displeji, který jsme viděli naposledy u prvního telefonu série.

Design se pochopitelně přizpůsobil také novému 200Mpx snímači a objektiv na zádech mobilu zkrátka nelze přehlédnout. Mobil celkově působí velmi moderně, ale zároveň elegantně, s čímž dle mého skromného názoru Motorola u některých minulých modelů zápasila.

Motorola Edge 30 Ultra, porty Motorola Edge 30 Ultra, design
Kovové hrany jinak skleněné konstrukci Edge 30 Ultra sluší.

I přes solidně vyhlížející konstrukci a poctivé materiály Motorola Edge 30 Ultra nepřichází s certifikací o voděodolnosti, což by se u nejdražší, i když stále vcelku levné Motoroly dalo očekávat.

Motorola Edge 30 Ultra vrací zahnutý displej zpátky do hry

Jak už jsem zmínil, Motorola se po krátké odmlce v podobě Edge 20 rozhodla opět využít zahnutý displej. Jde o 6,67" P-OLED panel se zvýšenou obnovovací frekvencí 144 Hz a velice tenkými rámečky – ty jsou díky zahnutí pořádně vidět jen na horní a dolní straně panelu. Přední fotoaparát je řešen formou průstřelového notche ve středu notifikační lišty.

Motorola Edge 30 Ultra, displej Motorola Edge 30 Ultra, záda
Zahnutý displej na pohled vypadá dobře a nabídne skvělou viditelnost i na přímém slunci.

Na chvíli se ještě zastavím u jasu. Displej Motorola Edge 30 Ultra nabídne dle specifikací jas až 1 250 nitů, což by sice někteří konkurenti strčili do kapsy, mobil je však až překvapivě dobře čitelný. I na přímém slunci před sebou budete mít všechno podstatné jako na papíře.

Srdcem Motorola Edge 30 Ultra je nejnovější čip Snapdragon

Výkon se u vlajkových lodí, zejména pak těch čínských, ke konci roku 2022 celkem normalizoval, a tak Edge 30 Ultra ničím příliš nepřekvapí. Tím mám na mysli pochopitelně to, že nabídne v podstatě ty nejlepší parametry, co může. Telefon pohání nejnovější čipset Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 a pracuje s až 12 GB operační paměti. Ty nejnáročnější herní tituly i multitasking tak Edge 30 Ultra zvládá bez ztráty kytičky. Pro vaše data je pak připraveno standardních 256 GB úložiště.

i iPhone 14 (RECENZE): decentní novinky ve starém známém provedení

200Mpx senzor Samsung HP1: fotografická revoluce, nebo lákavá reklama?

Fotoaparát je pochopitelně to, čím výrobce na nový Edge 30 Ultra láká nejvíce. Světlo světa zde totiž poprvé spatřil 200Mpx snímač HP1 z dílen jihokorejského Samsungu s objektivem o světelnosti f/1,9 a optickou stabilizací. Vedle hlavního své místo ve fotomodulu našly také další dva objektivy – širokoúhlý (50 Mpx, f/2,2) a teleobjektiv (12 Mpx, f/1,6, 2× optický zoom). A jak si fotovýbava telefonu vede?

Motorola Edge 30 Ultra, fotomodul Motorola Edge 30 Ultra, boční
Objektiv hlavní kamery Motorola Edge 30 Ultra rozhodně nepřehlédnete.

Hlavní kameru zkrátka nelze přehlédnout. S formátem 1/1,22" jde o jeden z největších fotoaparátů, které dnes u mobilů najdete, ale jak jsou na tom samotné fotky? Při výchozím nastavení se 200 Mpx snímače shlukne do výstupního rozlišení 12,5 Mpx, a každý výstupní pixel je tak složen hned z 16 fyzických. A to za dobrého světla funguje moc hezky. Fotky jsou detailní a menší šum najdete až při pořádném přiblížení. Jediné, co bych zde vytknul, je, že kontrast snímků občas bývá až příliš vysoký. Trpí tak rozmanitost barev, a to i při zapnutém HDR.

Motorola Edge 30 Ultra, foto hlavní Motorola Edge 30 Ultra, foto širokoúhlý Motorola Edge 30 Ultra, foto teleobjektiv
Fotoaparát zas tak výjimečný není, za cenu telefonu však dostanete slušné výsledky.

Fotit v plných 200 Mpx Edge 30 Ultra umožňuje, ale bohužel to nemůžu úplně doporučit. Zaprvé si nemyslím, že běžný smrtelník opravdu potřebuje výstupní fotku v rozlišení 16K, která si v úložišti vyžádá klidně 70 MB. Zadruhé nízká kvalita snímku (fyzické pixely mají jen 0,64 µm) zabraňuje ve využití i tomu zlomku uživatelů, kterému by se velký formát mohl hodit. Pokud byste tedy svoje výtvory chtěli natisknout třeba na banner, moc spokojeni nebudete.

i

Motorola Edge 30 Ultra s velkými čísly nekončí u hlavní fotografické trojice. Přední senzor s rozlišením 60 Mpx a objektivem o světelnosti f/2,2 jistě potěší každého fanouška selfies nebo videohovorů s přáteli.

Další dva fotoaparáty se od sebe liší rozlišením, popravdě ale fotí docela podobně. Nejspíš byste našli i lepší, kvalita je však uspokojivá. 12Mpx teleobjektiv při dvojnásobném optickém zoomu dobře uchovává kvalitu i barevnost snímků. Kontrast zde dokonce působí i o něco přirozeněji než u hlavního snímače. 

Širokoúhlý fotoaparát pak může fotit ve 12Mpx režimu nebo na plnohodnotných 50 Mpx. Zde bych opět doporučil spíše menší rozlišení, kde si snímač vede velmi slušně a ukojí veškeré vaše potřeby pro focení rozlehlých krajin. V 50Mpx režimu se projevuje poměrně velký šum a vybledlé barvy.

Motorola Edge 30 Ultra, noc, foto hlavní Motorola Edge 30 Ultra, noc, foto širokoúhlý Motorola Edge 30 Ultra, noc, foto teleobjektiv
Noční snímky u Motoroly Edge 30 Ultra nejsou příliš konzistentní, většinou ale mobil odvede dobrou práci.

Pro fotky za horšího světla vřele doporučuji nechat software telefonu dělat svoji práci. Bez nočního režimu si solidně vede jen hlavní senzor, ale i u něj zkrátka doladěné fotky vypadají mnohem lépe. Noční režim má tři nastavení – vypnuto, zapnuto a automatický režim, který softwarovou úpravu spustí jen tehdy, kdy je potřeba. Pokud tak fotíte například dobře osvětlenou ulici, i když v noci, Motorola Edge 30 Ultra po nočním režimu nesáhne.

i Tyto a další fotky najdete v plné kvalitě na Google Disku.

Na závěr jen něco málo k videu. To je u Edge 30 Ultra bez problémů a optická stabilizace se spolehlivě postará o to, že jsou záznamy použitelné k zaznamenání vzpomínek, na sociální sítě i nějaké amatérské projekty. Co je ale trochu podivné, je rozlišení záznamu. Pokud chcete natáčet v 8K, ale i ve 4K, jste omezeni pouze na hlavní snímač – optický zoom i oddálení širokoúhlým snímačem, který by na to rozlišení určitě měl, jsou tabu. Na frontě přiblížení sice nejste úplně bezbranní, mobil vám dovolí pohyb v rozmezí 1–1,9× formou digitálního zoomu, to ale, ruku na srdce, není nic moc závratného.

Motorola Edge 30 Ultra potěší dobitím za 20 minut

A konečně pár slov k nabíjení. Již zmíněný 125W adaptér, který je součástí balení, vaším časem rozhodně plýtvat nebude. Z nuly na sto se Motorola Edge 30 Ultra (se zapnutou maximální rychlostí nabíjení) dostane už za 20 minut, což se skvěle hodí, když například spěcháte na důležitou událost, ale zapomněli jste si dát telefon na nabíječku. I když se adaptér ani telefon při nabíjení nijak výrazně nezahřívají, stále bych pro běžné nabíjení doporučil režim poněkud konzervativnějšího nabíjení, který zabere něco přes půl hodiny. Mobil dále podporuje 50W bezdrátové dobíjení.

i Zajímavostí je, že Motorola Edge 30 Ultra k nabíjení používá klasický USB standard Power Delivery. Na rozdíl od některých konkurentů, kteří volí spíše proprietární standardy, tak nepotřebujete pro maximální rychlost nabíjení speciální příslušenství.

Výdrž mobilu není špatná, ani nijak výrazně speciální. S kapacitou 4 610 mAh je baterie Motorola Edge 30 Ultra vcelku standardní, a očekávat tak můžete výdrž zhruba jeden a půl dne při aktivním používání. Skutečné hodnoty taky překvapivě až tak nezávisí na obnovovací frekvenci panelu. Pokud tedy zvolíte automatický režim, který volí mezi 60, 90, 120 a 144 Hz v závislosti na zobrazovaném obsahu, nešlápnete vedle.

Skvěle funkční rozhraní a dlouhodobá podpora – konečně

Softwarové zpracování Edge 30 Ultra je opravdu špičkové. Mobil běží na téměř čistém jádru operačního systému Android 12. Co to znamená? Představte si čistý Android bez nástavby, jako mají například telefony Google Pixel, a přidejte jen pár Motorola aplikací, které jsou však opravdu užitečné. Základní nástroje, jako je kalendář, galerie, prohlížeč atd., výrobce nechal na Googlu – proč je také měnit a ztrácet čas vývojem?

K velké většině Motorola vychytávek se dostanete přes aplikaci Moto. Nelíbí se vám vzhled rozhraní? Menu přizpůsobení vám dá kontrolu téměř nad vším. Rozvržení a design domovské obrazovky, fonty, barvy a mnohem víc je u Motoroly Edge 30 Ultra na jednom místě. Menu gesta pak umožní zapnout či vypnout některé z přednastavených gest nebo vytvořit si vlastní.

Motorola Edge 30 Ultra, Moto aplikace Motorola Edge 30 Ultra, možnosti Moto Motorola Edge 30 Ultra, přizpůsobení
Aplikace od Motoroly nejsou žádný bloatware, ale skutečně zajímavé přídavky do jinak čistého Androidu.

Dalším přídavkem z ekosystému Moto je aplikace Ready For. Ta umožňuje mobil připojit k jakémukoliv monitoru či displeji. Můžete tak streamovat videa na velkém formátu, připojit pár ovladačů a mít kapesní náhradu herní konzole, nebo naopak telefon použít třeba jako touchpad notebooku. Zbylé aplikace jako Dolby Atmos nebo fórum Oznámení Motorola pak mluví samy za sebe. Výrobce si také přizpůsobil aplikaci fotoaparátu.

Motorola Edge 30 Ultra, barvy před Motorola Edge 30 Ultra, barvy po
Možnosti přizpůsobení trochu připomínají Material You z Androidu 12, máte však větší kontrolu.

V neposlední řadě nesmím opomenout slib Motoroly, který na sebe dal opravdu dlouhou dobu čekat. Softwarová podpora. Motorola Edge 30 Ultra se bude z velkých aktualizací Android těšit alespoň tři roky a ještě o rok déle, tedy 4 roky, bude dostávat pravidelné bezpečnostní aktualizace. Motorola tak konečně má jak elegantní a funkční rozhraní, tak dlouhodobou podporu. Zkrátka jedna radost.

Jak vypadá rozhraní Edge 30 Ultra

Motorola Edge 30 Ultra, homescreen Motorola Edge 30 Ultra, app tray Motorola Edge 30 Ultra, app tray 2
Na první pohled je vidět klasické Android rozhraní včetně app tray.
Motorola Edge 30 Ultra, rychlé nastavení Motorola Edge 30 Ultra, procesy
Rychlé nastavení po potažení notifikační lišty a běžící procesy.
Motorola Edge 30 Ultra, fotoaparát aplikace Motorola Edge 30 Ultra, fotoaparát aplikace
Fotoaparát je jedna z mála „základních“ aplikací, které si Motorola přizpůsobila.
Motorola Edge 30 Ultra, fotoaparát nastavení Motorola Edge 30 Ultra, fotoaparát Pro
Změny se týkají hlavně nastavení a rozhraní profesionálního režimu.
Motorola Edge 30 Ultra, nastavení Motorola Edge 30 Ultra, informace
Nastavení je také čistý Android a je vidět, že výrobce ani využití nástavby neuvádí.
Motorola Edge 30 Ultra, budíky Motorola Edge 30 Ultra, večerka
Spousta systémových aplikací zůstává beze změny.

Další varianty modelu Motorola Edge 30 Ultra

Motorola Edge 30 Ultra se u nás prodává v jediné paměťové variantě, a to s 12 GB RAM a 256 GB interního úložiště. Osobně mi to stačí, ale dokážu si představit, že někomu by absence možnosti většího úložiště mohla dělat potíže, obzvlášť když mobil nemá místo na paměťovou kartu. Na výběr máte šedé a bílé provedení.

*Ceny jsou platné k 9. 11. 2022

Recenze Motorola Edge 30 Ultra – verdikt

Motorola Edge 30 Ultra - verdikt

Motorola Edge 30 Ultra

Mobily

Všechno nasvědčuje tomu, že s telefonem Motorola Edge 30 Ultra se žádná fotografická revoluce nekoná. Fotovýbava mobilu sice vůbec není špatná, 200Mpx snímač však konkurence kvalitou zpracování hravě překoná. Edge 30 Ultra je ale stále velmi schopná vlajková loď s maximálním výkonem, bleskovým nabíjením a nádherným rozhraním skoro čistého Androidu. Do karet novince hraje také dlouho žádaná rozšířená softwarová podpora.

Klady

  • Skvělý design ze skla a hliníku
  • 144Hz zahnutý displej s vynikající čitelností
  • Čip Snapdragon 8+ Gen 1 a 12 GB RAM
  • Celkově schopná fotografická sestava
  • 125W nabíjecí adaptér přímo v balení
  • Elegantní a nepřeplácaný operační systém
  • Plynulý a elegantní systém na míru telefonu
  • Minimálně 3 roky velkých aktualizací a 4 roky záplat
  • Přívětivá cena

Zápory

  • Fotit v nativním rozlišení snímače se nevyplatí
  • Širokoúhlá kamera ani teleobjektiv si neporadí se 4K
  • Mobil není voděodolný

Co jsme o Motorola Edge 30 Ultra napsali dříve?

V poslední době se tituly jako „zabiják vlajkových lodí“ příliš nešetří. Jen málokterý telefon k tomu však má tak dobře nakročeno jako nová Motorola Edge 30 Ultra. Telefon potěší nejnovějším čipsetem Snapdragon, skvělým displejem a bleskovým rychlonabíjením, včetně bezdrátového. Vůbec poprvé telefon také představuje 200Mpx snímač na hlavním fotoaparátu. To vše za stejnou cenu, na kterou jsme zvyklí u běžných vlajkových modelů. Jak jsou na tom parametry Edge 30 Ultra a kdy bude k mání?

Motorola Edge 30 Ultra hlavní

Motorola Edge 30 Ultra spoléhá na tradiční design

Pokud už telefony Motorola sledujete nějakou dobu, Edge 30 Ultra vás designem příliš nezaskočí. Záda telefonu jsou skleněná, v jejich středu najdete logo společnosti a dole slovy vypsaný název Motorola. Čtečka otisků prstů není v logu, jak tomu bývalo v minulosti, nýbrž pochopitelně v displeji, jak se na vlajkovou loď sluší. Asi nejvýraznější změnou je pak trojitý fotomodul, který se musel obrovskému snímači značně přizpůsobit.

Motorola Edge 30 Ultra design
Z hlediska designu jde o klasickou Motorolu, ovšem s novým designem fotomodulu a zakřiveným displejem.

Přední straně Motorola Edge 30 Ultra kraluje velký zakřivený displej

Oproti předchozím modelům z řady nabízí Motorola Edge 30 Ultra zakřivený panel. Jde o 6,67" pOLED displej s obnovovací frekvencí 144 Hz, což jistě potěší nejednoho hráče. Bezrámečkové řešení se zahnutými boky však slouží primárně pro pořádné pohlcení, ať už děláte cokoliv. Vylepšený zážitek, například ze sledování filmů, zajistí sada reproduktorů podporujících technologii Dolby Atmos.

Motorola Edge 30 Ultra displej
Displej Motorola Edge 30 Ultra je připraven potěšit jak fanoušky filmů, tak i mobilní hráče.

200Mpx hlavní senzor není všechno, co může Edge 30 Ultra nabídnout

Hlavní snímač je pro Edge 30 Ultra pochopitelně tím největším tahákem. Jde o 200Mpx senzor Samsung HP1 a Edge 30 Ultra je vůbec první telefon, který se tohoto milníku dotýká. Snímač je fyzicky poměrně velký, což lze vidět už z objektivu na zádech telefonu. Ten nabídne solidní světelnost f/1,9 a optickou stabilizaci.

i

Pixel binning je speciální technika využívaná téměř u všech fotoaparátů s vyšším rozlišením než cca 16 Mpx. Za cenu nižšího rozlišení získáte větší pixely, kvalitnější obraz a lepší výsledky za nízkého světla. Díky 200Mpx senzoru však i při 16násobném binningu dostanete fotku ve velkém rozlišení.

Nabízí se poměrně dobrá otázka, k čemu je takové rozlišení dobré. Telefon nativně fotí v rozlišení 16 384 × 12 288 px, což (pokud přímo nefotíte pro velké formáty) prakticky moc nevyužijete. Mnohem častěji budete fotit v základním nastavení, a to v režimu pixel binningu 16 ku 1. Výsledné fotografie tak budou v rozlišení 4K a každý pixel snímku bude softwarem složen ze 16 fyzických pixelů na senzoru. Z původní velikosti pixelů 0,64 µm se tak dostanete na efektivní hodnotu asi 2,56 µm.

Motorola Edge 30 Ultra fotoaparát
Kromě 200Mpx fotoděla na zadní straně má Motorola Edge 30 Ultra také velmi schopnou přední kameru.

Hlavní fotoaparát však není všechno. Mobil dále nabídne širokoúhlou kameru s rozlišením 50 Mpx (f/2,2) a čtyřnásobným pixel binningem. Ta je kromě focení s až 114° úhlem záběru schopná také makro fotografie. Trojici pak završuje 12Mpx teleobjektiv s dvojnásobným optickým zoomem a světelností f/1,6, který má zároveň sloužit jako portrétní kamera. Mobil jistě poslouží i na selfies. Přední senzor má 60 Mpx a objektiv o světelnosti f/2,2. I zde lze uplatnit čtyřnásobný pixel binning.

Motorola Edge 30 Ultra pohání nejvýkonnější Snapdragon

Motorola Edge 30 Ultra rozhodně nezklame ani po stránce výkonu. Srdcem telefonu je čipset Qualcomm Snadpragon 8+ Gen 1, který se v současnosti řadí k těm nejvýkonnějším vůbec. V kombinaci s 12 GB RAM a zmíněnou 144Hz obnovovací frekvencí displeje Edge 30 Ultra jistě nezklame ani mobilní hráče, kteří hledají o něco všestrannější zařízení, než jsou běžné herní mobily.

Motorola Edge 30 Ultra Snapdragon 8+ Gen 1
Motorola Edge 30 Ultra má jeden z nejvýkonnějších čipsetů na trhu.

Mobil nabídne superrychlé USB-C nabíjení, potěší i bezdrátovým

Výrobce u Motorola Edge 30 Ultra vyzdvihuje také výdrž. S kapacitou baterie 4 610 mAh mobil vydrží více než den, a když procenta spadnou k nule, není se čeho bát. Mobil přichází se 125W rychlonabíječkou, díky které prý telefon už za 7 minut nabijete na 12 hodin používání. Edge 30 Ultra nechybí ani podpora 50W bezdrátového nabíjení a 10W reverzního nabíjení pro vaše příslušenství.

Motorola Edge 30 Ultra vs. Edge 30 Fusion vs. Edge 30 Neo – srovnání parametrů

Spolu s novinkou Motorola Edge 30 Ultra se představily i dva nižší modely, Fusion a Neo. Takto vypadají nejdůležitější parametry všech novinek.

Parametry/Model Motorola Edge 30 Ultra Motorola Edge 30 Fusion Motorola Edge 30 Neo
Displej 6,67" (20 : 9) 6,55" (20 : 9) 6,28" (20 : 9)
2 400 × 1 080 px, 395 ppi 2 400 × 1 080 px, 402 ppi 2 400 × 1 080 px, 419 ppi
pOLED, 144 Hz pOLED, 144 Hz pOLED, 120 Hz
Zadní fotoaparáty hlavní: 200 Mpx, f/1,9, 8K video s 30 fps, optická stabilizace
hlavní: 50 Mpx, f/1,8, 4K video s 30 fps, optická stabilizace
hlavní: 64 Mpx, f/1,8, Full HD video s 60 fps, optická stabilizace
širokoúhlý: 50 Mpx, f/2,2, 114°
širokoúhlý: 13 Mpx, f/2,2, 120°
širokoúhlý: 13 Mpx, f/2,2, 120°
teleobjektiv: 12 Mpx, f/1,6, 2× optický zoom hloubkový senzor: 2 Mpx, f/2,4
Přední fotoaparát 60 Mpx, f/2,2, 4K video s 30 fps
32 Mpx, f/2,45, 4K video s 30 fps
32 Mpx, f/2,4, FullHD video s 60 fps
Čipset Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 Qualcomm Snapdragon 888+ 5G Qualcomm Snapdragon 695 5G
Paměť RAM 12 GB 8 GB 8 GB
Interní úložiště 256 GB 128 GB 128 GB
Podpora sítí 5G
Akumulátor 4 610 mAh 4 400 mAh 4 020 mAh
rychlonabíjení / bezdr. nabíjení: 125 W / 50 W rychlonabíjení / bezdr. nabíjení: 68 W / – rychlonabíjení / bezdr. nabíjení: 68 W / 5 W
Stupeň krytí IP52 IP52 IP52
Audio stereo, Dolby Atmos stereo, Dolby Atmos stereo, Dolby Atmos
Rozměry 161,8 × 73,5 × 8,4 mm 158,5 × 72,0 × 7,5 mm 152,9 × 71,2 × 7,8 mm
Hmotnost 198,5 g 175 g 155 g
Cena 21 990 Kč 14 990 Kč 9 999 Kč
*Ceny jsou platné k 21. 9. 2022.

Motorola Edge 30 Ultra – cena a dostupnost

Zatímco nižší varianty Fusion a Neo byly k mání dříve, vrchol řady Motorola Edge 30 Ultra do prodeje přichází 22. září. Cena je velmi zajímavá – model Motorola Edge 30 Ultra 12/256 GB, který je u nás dostupný jako jediný, pořídíte za 21 990 Kč. (platné k 21. 9. 2022)

i Mohlo by vás zajímat

Motorola Edge 30 Ultra si 200Mpx fotoaparátem připisuje prvenství na trhu. Hodnota je to spíše pro média než pro skutečné využití, ale kdyby vás fotoaparát tolik nenadchl, mobil nabízí celou řadu dalších skvělých parametrů, díky nimž se může bez problémů postavit i velkým výrobcům telefonů.

Zkuste naše cookies

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies a další údaje k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a dalších údajů vč. jejich předání pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB17