Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Se sadou Netatmo ušetříte na topení

Aktualizováno

S chytrou sadou Netatmo ušetříte až 37 % energie, kterou vydáte za topení. Sestava obsahuje termostat a dvě termostatické hlavice. Za pomoci jednoduché aplikace pro chytrý telefon, případně internetové stránky, můžete rychle ovládat teplotu v jednotlivých místnostech celého domu. Teplo tak bude jen tam, kde je opravdu potřeba. Co celá sada nabízí a kolik stojí?

Programovatelný termostat Netatmo umožní dálkové ovládání vytápění

Díky termostatu Netatmo můžete na dálku ovládat teplotu v celém domě, čímž zároveň snížíte náklady, jež na vytápění vynaložíte. Jeho ovládání je taktéž velmi jednoduché. Stačí si na mobil nainstalovat aplikaci, která je dostupná pro Android, iOS a Windows Phone. Tam už lze všechno intuitivně nastavit. Termostat se mimo jiné učí vašim návykům. Na základě vašich aktivit nastaví tu nejvhodnější teplotu, případně rozpozná, kdy jste pryč z domu a vytápění je zbytečné.

Netatmo termostat a aplikace

Pokud nebudete moci termostat ovládat mobilem, je tu i možnost manuálního nastavení. Dalším východiskem je použití intuitivní webové aplikace, ke které se dostanete přes jakékoliv zařízení s přístupem k internetu. Nastavit lze všechno stejně jako v mobilní aplikaci. S termostatem Netatmo ušetříte, pokud máte kotel na plyn, tuhá paliva nebo dřevo.

i Chytrá domácnost je na vzestupu. Krom chytrých termostatů či osvětlení vám mohou ušetřit peníze i chytré zásuvky nebo zabezpečení.

Sada Netatmo

Termostatické hlavice Netatmo ovládají teplotu v místnostech

K ovládání teploty v jednotlivých místnostech slouží termostatické hlavice, které se zakoupením sady získáte v páru. Ty můžete pomocí jednoho ze šesti dostupných adaptérů připojit na termostatické ventily. Hlavice je kompatibilní s většinou radiátorů, ale pokud si chcete být jistí, že termostat a hlavici bude možné použít, na stránkách výrobce najdete test kompatibility.

Netatmo hlavice

Samotné hlavice pak nastavíte pomocí zmíněné aplikace nebo manuálně. Hlavice má několik módů. Noční režim například zajistí vytápění pouze tam, kde spíte. Další mód vytápí pouze místnosti, v nichž se nacházíte. Hlavice dokonce rozpozná, že je v místnosti otevřené okno a vypne vytápění, aby nedocházelo ke zbytečnému úniku energie.

Na každé hlavici Netatmo Radiator Valves je také integrovaný displej, jenž zobrazuje aktuální teplotu v pokoji. A pokud se často hádáte s ostatními členy o ideální teplotu v bytě, jistě vás potěší, že hlavice umožňuje individuální nastavení pro každou místnost.

Pokud si nechcete zakoupit celou sadu, i když je cenově výhodnější, produkty lze pořídit i samostatně. To pro vás navíc znamená, že pokud si zakoupíte celou sadu a zalíbí se vám, můžete si časem přikoupit další hlavice a šetřit v celém domě. Kombinací je spousta a je jen na vás, kterou možnost zvolíte.

P-DC1-WEB23