Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Netflix doporučuje 4K televizory LG s aktivním HDR

Další náročný den je za vámi. Cítíte se unavení, nemáte žádnou chuť do práce a nápady došly? Víme, jak vám zvednout náladu. Představte si svět v LG TV, v dokonalých barvách a rozlišení 4K, ve kterém je možné téměř cokoli. Kvalitu televizorů LG nyní dokonce ocenila i oblíbená digitální televize Netflix.

Netflix logo

Ocenění Netflix Recommended TVs

Společnost Netflix odhalila, kdo letos obdržel její cenu pro nejlepší 4K televizor. Každá televize prošla náročnými testy. Musela splnit vysoké nároky na rychlost služby Netflix, rychlost odezvy a schopnost zobrazit rozhraní Netflix ve vysokém rozlišení 4K. Kdo tedy vyhrál?

i Netflix
Netflix je americký placený poskytovatel filmů a seriálů online. Aktuálně je dostupný ve 190 zemích světa, od ledna 2016 také v Česku a na Slovensku, zatím však především v angličtině, byť v posledních měsících byly mnohé tituly opatřeny českými titulky. Mezi diváky boduje pestrou nabídkou a velmi úspěšnou vlastní produkcí.

Netflix ocenil 4K televize LG s WebOS 3.5

Z testovaných předních výrobců televizorů značek LG, Samsung a Sony se v kategorii 4K televizorů pro rok 2017 staly vítězem modely LG 4K UHD s uživatelským rozhraním WebOS 3.5. Nejvyšší výkon, rychlý přístup služeb a nové funkce přispívající k "lepší" chytré televizi, tím vším uspěla společnost LG v náročné konkurenci.

LG 4K TV; WebOS 3.5

LG TV bodují díky mnoha přednostem

  • Vysoké rozlišení 4K zobrazuje ostré detaily
  • HDR nabízí ještě lepší barevné podání
  • Vyšší snímková frekvence (fps) má plynulejší obraz
  • Funkce 4K Upscaling vylepšuje detaily Full HD téměř na kvalitu Ultra HD
  • LG TV podporují virtuální sedmikanálový zvuk Dolby Vision
  • Pohodlnější sdílení obsahu z telefonu a tabletu s vaší LG TV

Maximální kvalita obrazu televizorů LG TV s 4K UHD nadchne i nejnáročnější diváky. Poutavý vizuální zážitek povýší sledování filmů na novou úroveň. Pokud aktuálně řešíte nák-up nové televize, oceníte ji jako sázku na jistotu. LG 4K UHD jsou v každém ohledu vhodnou volbou a patří mezi skutečné TOP modely.

Důležité pojmy a vlastnosti TV

  • 4K - Tento nově vznikající standard pro rozlišení obrazu v digitálním filmu a počítačové grafice. Displej či televizor s tímto označením bude mít vůbec nejjemnější dnes dosažitelný obraz
  • HDR - High Dynamic Range - vysoký dynamický rozsah, dovoluje na kompatibilní TV zobrazovat mnohem širší rozsah jasu a kontrastu, tím někdy až výrazně zkvalitní barevné podání světlých a tmavých míst v dané scéně
  • Dolby Vision - Další z HDR standardů, používá technologii vysokého dynamického rozsahu
  • Upscaling - Přepočítaní obrazu z nižšího rozlišení -TV, DVD na vyšší rozlišení
WEB4