Obnovit stránku

Nikon Z6 II + Z 24–70 mm f/4 S

5 1 hodnocení
Garance nejlepší ceny
74 490,-
bez DPH 61 562,-

Nikon Z6 II + Z 24–70 mm f/4 S

Ať už vás vaše touha tvořit táhne k natáčení videí nebo k pořizování úchvatných fotografií, k obojímu vám výtečně poslouží digitální fotoaparát Nikon nové řady Z6 II. S jeho pomocí dosáhnete perfektně plynulých i dokonale ostrých záběrů i za horších světelných podmínek. Fotoaparát Nikon Z6 II disponuje vysokým rozlišením 24,5 Mpx full-frame snímače BSI CMOS a extrémním výkonem díky hned dvěma EXPEED obvodům pro zpracování obrazu. Ani kvalita či rychlost zařízení nezaostává, natáčet videa můžete až ve 4K a pořizovat fotografie rychlostí 14 snímků za sekundu. Ještě více úložného prostoru při práci s digitální bezzrcadlovkou Nikon Z6 II zajistí dva sloty na paměťové karty. Fotoaparát je chráněn proti vniknutí nečistot, prachu či vlhkosti. Součástí tohoto výhodného setu je také objektiv NIKKOR Z 24-70 mm f/4 S, který vám perfektně poslouží ke každodennímu použití do jakékoliv situace. Digitální fotoaparát Nikon Z6 II zkrátka kombinuje příležitost s excelentním zpracováním a dovolí vám vyjádřit svou kreativitu v té nejvyšší kvalitě.


Klíčové vlastnosti digitálního fotoaparátu Nikon Z6 II v setu s objektivem NIKKOR Z 24-70 mm f/4 S

 • Unikátní sada těla digitální bezzrcadlovky Nikon nové řady Z6 II v setu s univerzálním objektivem NIKKOR Z 24-70 mm
 • Výtečný fotoaparát disponuje full-frame BSI CMOS snímačem s FX formátem a vysokým rozlišením 24,5 Mpx
 • Ve výbavě má Nikon Z6 II hned dva výkonné EXSPEED procesory
 • Možnost nastavení citlivosti ISO v širokém rozsahu 100-51 200, obávat se tedy nemusíte ani zhoršených světelných podmínek
 • Vysoká rychlost pořizování fotografií až 14 sn./s
 • Sérii JPEG snímků pořídíte při rychlosti až 200 sn./s a ve formátu RAW můžete využít rychlosti série až 124 sn./s
 • Kvalita videa až 4K o vysoké hloubce ostrosti a výtečném dynamickém rozsahu
 •  S formátem HLG (Hybrid Log Gamma) se ve vašich záběrech zachová velké množství detailů a kontrastu i bez dodatečných úprav
 • Záznam videa disponuje výjimečnou 10bitovou barevnou hloubkou
 • Pomocí aplikace Nikon SnapBridge budete mít zařízení stále aktualizované a můžete jejím prostřednictvím i pořizovat snímky na dálku
 • Dva sloty na paměťovou kartu zajistí ještě více úložného prostoru pro vaše soubory a dokonce soubory můžete přímo ve fotoaparátu Z6 II mezi oběma kartami dle libosti kopírovat
 • V jednom slotu můžete použít paměťové karty SD-UHS-II a v druhém karty typu XQD nebo extrémně rychlé CFexpress
 • Nabíjet bezzrcadlovku můžete i během natáčení videa bez přerušení (USB-C kabel)
 • Odolné a přitom lehké zařízení je chráněno proti vniknutí vlhkosti, prachu a dalších nečistot
 • Připojit k tělu digitálního fotoaparátu Nikon Z6 II můžete jakýkoliv NIKKOR objektiv s bajonetem F (pokud použijete FTZ adaptér)
 • V balení naleznete přiložený objektiv NIKKOR Z 24-70 mm f/4 S, který vám skvěle poslouží ke každodennímu focení i natáčení za jakékoliv situace

S digitálním fotoaparátem Nikon nové řady Z6 II se vaší mediální tvorbě otevírají nové možnosti

Nezáleží na tom, jestli sháníte fotoaparát k pořizování fotografií, nahrávání kvalitních videí nebo chcete dělat od každého něco. Digitální bezzrcadlovka Nikon Z6 II vám vyjde vstříc, ať už si na ni vymyslíte cokoliv. Disponuje totiž full-frame BSI CMOS snímačem o rozlišení 24,5 Mpx a velice výkonným EXSPEED 6 procesorem, takže zachycení rychlých akcí, stejně jako dechberoucích statických snímků, pro vás nebude žádný problém. Videa pořídíte v působivé kvalitě 4K s velice plynulým obrazem i dokonalou hloubkou ostrosti.


Pořizujte snímky v jakoukoliv denní i noční dobu

Jednou z hlavních předností digitálního fotoaparátu Nikon Z6 II v setu s 24-70 mm f/4 S objektivem je jistě jeho schopnost zachycení fotografií za jakýchkoli světelných podmínek. Během fotografování to zajistí extrémně velká citlivost ISO v kombinaci s čistým výstupem při nahrávání videa. Vaše úchvatné záběry ve formátu FX usnadní také vylepšená schopnost automatického ostření bezzrcadlovky Nikon Z6 II, která dovede pracovat s objektivy i o světelnosti f/2 a vyššími. Výsledkem je, že perfektně zaostříte jakýkoliv objekt i za slabého svitu vzdáleného či velice malého světelného zdroje.

S bezzrcadlovkou Nikon Z6 II zachytíte i to, co jiní nestačí

Fotoaparát Nikon Z6 II dostal do výbavy hybridní automatické ostření, které uplatníte v ještě větší části obrazového pole, než kdy dřív. Ať už fotíte portréty, krajinu či sportovní reportáže, na rychlosti vždy záleží a proto dovede digitální fotoaparát Nikon Z6 II + NIKKOR Z 24-70 mm f/4 S pořizovat fotografie při frekvenci až 14 snímků za sekundu. Takto rychlé focení je možné dokonce i při maximálním rozlišení a plně automatickém režimu, včetně ostření i řízení expozice.

Dvojnásobný výkon digitálního fotoaparátu Nikon Z6 II s objektivem 24-70 mm f/4 S

Zcela plynulý provoz digitálního fotoaparátu Nikon Z6 II vám zajistí hned dva obvody pro zpracování obrazu EXSPEED. Dostupný výkon fotoaparátu je tak ještě zdvojnásoben, což se vám bude hodit ve všech ohledech - od automatického ostření až po kapacitu vyrovnávací paměti. Pro kvalitní výsledky vaší práce je třeba maximálního výkonu, který vám Nikon Z6 II + 24-70 mm f/4 S spolehlivě zajistí.

Vysoká rychlost po ještě delší dobu

Pořizování až 200 snímků JPEG v jediné sérii? S digitálním fotoaparátem Nikon Z6 II ani tohle nebude žádný problém. Dokonce i nekomprimované snímky v RAW kvalitě zachytíte v sérii rychlostí až 124 snímků. Výtečný výkon dvou obvodů EXSPEED a vysoká obnovovací frekvence vám zajistí, že s fotoaparátem Nikon Z6 II vám už nikdy nic neunikne.


Spousta úložného prostoru díky dvěma slotům na paměťové karty a možnost kopírování souborů mezi nimi

Ani v ukládání vašich médii na paměťovou kartu se nemusíte nijak limitovat. Digitální fotoaparát Nikon Z6 II vám totiž nenabídne jen jeden, ale dokonce hned dva sloty pro tyto karty. Neznamená to jen, že tak máte mnohem více dostupného místa i pro delší fotografování nebo nahrávání, ale také si můžete dle libosti oddělit např. videosoubory od fotografií, nebo formáty JPEG od RAW. Kopírování souborů mezi kartami je možné přímo ve fotoaparátu Nikon Z6 II a máte tak možnost vytvořit si zálohu již na cestách nebo uvolnit místo v případě přeplnění. V jednom slotu digitálního fotoaparátu Nikon Z6 II s přidaným objektivem 24-70 mm f/4 S můžete použít paměťové karty SD-UHS-II a v druhém karty typu XQD nebo extrémně rychlé CFexpress.

Nikon Z6 II + NIKKOR Z 24-70 mm f/4 S

Nabíjejte bez přerušení i během zaznamenávání

Ať už plánujete pořizovat úchvatné několikahodinové záběry krajiny ke zrychlení nebo nahrávat delší rozhovory, aniž by vás rušila potřeba dobití baterie fotoaparátu, Nikon Z6 II vám to bez okolků umožní. Snímat můžete totiž i během nabíjení prostřednictvím USB-C kabelu nebo samostatného napájení baterie. Vaše videa budou nyní zachycená bez jakéhokoli přerušení díky tomuto inovativnímu digitálnímu fotoaparátu Nikon Z6 II s objektivem 24-70 mm f/4 S. 

Nikon Z6 II + NIKKOR Z 24-70 mm f/4 S

Volitelné příslušenství pro pohodlné pořizování snímků orientovaných na výšku

K sadě digitální bezzrcadlovky Nikon Z6 II a objektivu NIKKOR Z 24-70 mm f/4 S si můžete pořídit ještě doplňkový multifunkční Battery Pack MB-N11 s integrovanými ovládacími prvky. Tento volitelný doplněk vám umožní snadné a pohodlné fotografování na výšku a dokonce budete moci i měnit baterii bez přerušení napájení.

Excelentní záběry s digitální bezzrcadlovkou Nikon Z6 II, jejichž nastavení můžete měnit i během spuštěného nahrávání

Jestliže je pořizování kvalitních videí vaší prioritou, digitální fotoaparát Nikon Z6 II + 24-70 mm f/4 S je přesně tou pravou volbou pro vás. Díky obrazovému snímači ve formátu FX a schopnosti načtení plného počtu pixelů dosáhnete s fotoaparátem Nikon Z6 II velice ostrých videí při širokém dynamickém rozsahu. Navíc můžete dokonce i během natáčení měnit nastavení automatického ostření a citlivosti sledování objektu, nebo přepínat mezi režimem se zaostřením na oči či např. detekcí zvířat.


Mnoho doplňkových funkcí Z6 II pro perfektní videa i fotografie

U digitálního fotoaparátu Nikon Z6 II s objektivem NIKKOR Z 24-70 mm f/4 S se již nemusíte doma či ve studiu dlouze zdržovat s úpravou barev, které nevyšly podle vašich představ. S formátem HLG (Hybrid Log Gamma) budete moci okamžitě přehrávat svá videa na HDR zobrazovačích se zachováním velkého množství detailů, kontrastu i dynamického rozsahu, aniž byste videa museli upravovat. Navíc záznam videa fotoaparátu Nikon Z6 II disponuje výjimečnou barevnou hloubkou o 10 bitech, jehož kvalitu milionů barev v porovnání s běžným 8bitovým záznamem okamžitě poznáte. Navíc můžete pořizovat záznamy o takto vysoké kvalitě přímo na externí rekordér pomocí HDMI propojení. 

Vyrazte, kam vás inspirace zavane - Nikon Z6 II je kompletně chráněn proti vniknutí nečistot i vlhkosti

Svůj digitální fotoaparát Nikon Z6 II se nemusíte obávat vzít ani do terénu a na výlety do přírody - jeho tělo je totiž vyrobeno z vysoce pevné a přesto velice lehké hořčíkové slitiny, která zajistí jeho maximální odolnost a kompaktnost najednou. Nátáčení v prašných ulicích, dechberoucí snímky z horských stezek, detailní záběry nádherných vodopádů - Nikon Z6 II se ničeho nebojí díky pečlivému utěsnění vůči vniknutí jakýchkoli nečistot, prachu i vlhkosti.


S fotoaparátem Nikon Z6 II můžete fotit i na dálku při dokoupení dálkového ovladače

K výhodně sadě digitálního fotoaparátu Nikon Z6 II, kombinovaného s objektivem 24-70 mm f/4 S jistě stojí za zvážení ještě dokoupení bezdrátového dálkového ovládání WR-R11b nebo WR-1. Budete tak moci pořizovat snímky i na dálku nebo dokonce i ovládat externí blesky, mezi které patří např. volitelný SB-5000.


Zvolte si z široké nabídky objektivů s bajonetem Nikon F

K digitálnímu fotoaparátu Nikon Z6 II si kromě přiloženého objektivu NIKKOR Z 24-70 mm f/4 S můžete vybrat z široké škály více než 300 modelů objektivů NIKKOR s bajonetem F, ale pouze pokud použijete FTZ adaptér. Od vysoce světelných objektivů s pevnou ohniskovou vzdáleností až po superteleobjektivy se zoomem - ať už je váš záměr při pořizování fotografií a videí jakýkoliv, zvolíte si dle sebe přesně takový, jaký vám bude k fotoaparátu Nikon Z6 II vyhovovat. 

Součástí setu bezzrcadlovky Nikon Z6 II je objektiv NIKKOR Z 24-70 mm f/4 S

Výhodná sada digitálního fotoaparátu Nikon Z6 II obsahuje také univerzální objektiv NIKKOR Z 24-70 mm f/4 S. Tento zoomový full-frame objektiv vám zajistí ostrost, přesnost, plynulost a tichý provoz v souladu s fotoaparátem Z6 II. Se svou světelností f/4 v celém rozsahu ohniska vám výtečně poslouží při jakékoliv příležitosti, od natáčení za horších světelných podmínek až po pořizování snímků rychle se pohybujících objektů. Krokový motor zajistí tichý chod, takže se i při natáčení videí můžete plně soustředit pouze na ničím nerušený výsledek vaší práce. Kvalitní optická konstrukce s využitím antireflexní vrstvy Nikon Nano Crystal Coat zajistí výjimečně ostrý obraz bez vzniku vinětace, odrazů i závoje, což oceníte při focení v protisvětle. Samozřejmostí je stejná odolnost jako u těla fotoaparátu Nikon Z6 II, a tedy utěsnění proti prachu, nečistotám i stříkající vodě. Velice kompaktní objektiv se pyšní průměrem přibližně 77,5 mm × 88,5 mm a váhou 500 g.


Neustále aktuální firmware fotoaparátu Z6 II a dálkové pořizování záběrů pomocí aplikace SnapBridge

Váš digitální fotoaparát Nikon Z6 II nebude nikdy zataralý díky nepřetržitě se vyvíjející aplikaci Nikon SnapBridge. Prostřednictvím této aplikace ve vašem mobilním zařízení můžete nejenže kdykoliv aktualizovat firmware bezzrcadlovky Z6 II, ale také rovnou filtrovat či sdílet své JPEG či RAW snímky s vaším počítačem nebo jiným chytrým zařízením. Navíc je možné rovnou přidávat i hashtagy nebo informace o autorských právech. A dokonce máte možnost s fotoaparátem Nikon Z6 II pomocí této SnapBridge aplikace pořizovat snímky či videa i na dálku.Parametry a specifikace

Typ a funkce

Typ Bezzrcadlovka
Vlastnosti Stativový závit, Výměnné objektivy, Sáňky pro blesk, Vhodné pro video, Stavový displej
Stabilizace obrazu Na snímači (IBIS)
Bajonet Nikon Z

Snímač

Velikost snímače Full Frame
Maximální ISO 204 800

Video

Podporovaná rozlišení videa UHD 4K 16:9 (3840 × 2160), Full HD 16:9 (1920 × 1080)
Speciální funkce Log
Ozvučení videa Stereo
Video kodek H.264/MPEG-4 AVC
Režimy nahrávání <b>H.264/MOV/MP4 4:2:0 8-Bit</b><br> UHD 4K (3840 x 2160) - 23.98p/25p/29.97p<br> Full HD (1920 x 1080) - 23.98p/25p/29.97p/50p/59.94p/100p/119.88p<br>

Objektiv

Typ objektivu Zoom
Optická stabilizace objektivu Ne
Min. ohnisková vzdálenost 24 mm
Max. ohnisková vzdálenost 70 mm
Max. světelnost při min.ohniskové vzdálenosti f/4
Max. světelnost při max.ohniskové vzdálenosti f/4
Maximální clona 22
Nejkratší zaostřitelná vzdálenost 30 cm
Optický zoom 2,9 ×
Bajonet Nikon Z
Objektiv Nikon Z 24-70 mm f/4 S

Objektiv 2

Objektiv Bez 2. objektivu

Hledáček

Typ hledáčku Elektronický (EVF)
Rozlišení hledáčku 3,69 Mpx
Maximální zvětšení EVF 0,8 ×

Displej

Úhlopříčka displeje 3,2 " (8,13 cm)
Funkce displeje Otočný/výklopný, Dotykový, Živý náhled (Live View)
Rozlišení displeje 2,1 Mpx

Rozměry a hmotnost

Šířka 13,4 cm
Výška 10,1 cm
Hloubka 7 cm
Hmotnost 615 g

Paměť a ukládání

Podporované formáty RAW, JPEG
Typ paměťové karty SD, SDHC, SDXC, CFexpress Type B, XQD

Baterie

Označení akumulátoru Nikon EN-EL15c
Typ napájení Akumulátor
Výdrž baterie 410 snímků

Barva

Barva Černá

Vstupy a výstupy

Datová rozhraní rozhraní USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), Bezdrátové rozhraní Wi-Fi, Bezdrátové rozhraní Bluetooth
Audio/Video Micro HDMI, Externí mikrofon, Jack 3,5 mm

Obsah balení

Obsah balení Akumulátor, Popruh/poutko, Napájecí kabel/adaptér, Objektiv, Krytka objektivu, Krytka těla
Speciální vybavení Bez spec. vybavení
Kód:  OI4506z2
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  VOA060K001
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB07